Strona główna › Pracodawcy › Apple Inc. › RFHW Systems Engineer
RFHW Systems Engineer w firmie Apple Inc.: wynagrodzenia H-1B
27 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska RFHW Systems Engineer w firmie Apple Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $185 357; połowa środkowa: $155 017–$195 553.
Wnioski (LCA)27
Mediana oferowanego wynagrodzenia$185 357
Środkowa połowa wynagrodzeń$155 017–$195 553
Percentyl 10.–90.$145 517–$204 901
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 7 | $156 530 |
| Rok 2024 | 1 | $153 504 |
| Rok 2025 | 11 | $194 669 |
| Rok 2026 | 8 | $187 532 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $216 091–$272 100 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 17 cze 2026 | 17 gru 2026 | Certyfikowane |
| $132 100–$199 000 Poziom II | Waltham, MA | 30 kwi 2026 | 11 maj 2026 | Certyfikowane |
| $199 516–$272 100 | Sunnyvale, CA | 2 kwi 2026 | 24 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $171 787–$244 600 Poziom IV | Waltham, MA | 24 lis 2025 | 8 gru 2025 | Certyfikowane |
| $195 061–$272 100 | Sunnyvale, CA | 14 lis 2025 | 16 maj 2026 | Certyfikowane |
| $195 061–$272 100 | Sunnyvale, CA | 6 lis 2025 | 5 maj 2026 | Certyfikowane |
| $193 754–$272 100 | Sunnyvale, CA | 13 sie 2025 | 12 lut 2026 | Certyfikowane |
| $188 019–$272 100 | Sunnyvale, CA | 7 sie 2025 | 5 lut 2026 | Certyfikowane |
| $216 091–$272 100 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 5 sie 2025 | 3 lut 2026 | Certyfikowane |
| $195 791–$272 100 | Sunnyvale, CA | 29 lip 2025 | 28 sty 2026 | Certyfikowane |
| $195 791–$272 100 | Sunnyvale, CA | 28 lip 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| $204 901–$264 200 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 1 maj 2025 | 22 paź 2025 | Certyfikowane |
| $194 669–$264 200 | Sunnyvale, CA | 7 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $140 805–$172 639 | Sunnyvale, CA | 10 mar 2025 | 16 lip 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $151 433–$214 500 | Sunnyvale, CA | 9 mar 2025 | 3 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $204 901–$264 200 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 9 gru 2024 | 8 cze 2025 | Certyfikowane |
| $185 357–$264 200 | Sunnyvale, CA | 10 paź 2024 | 31 mar 2025 | Certyfikowane |
| $131 352–$193 200 Poziom III | Austin, TX | 30 wrz 2024 | 12 mar 2025 | Certyfikowane |
| $153 504–$208 300 Poziom III | Cupertino, CA | 5 sty 2024 | 22 cze 2024 | Certyfikowane |
| $180 003–$256 500 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 28 wrz 2023 | 24 mar 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $148 658–$196 500 Poziom III | Cupertino, CA | 8 cze 2023 | 21 lis 2023 | Certyfikowane |
| $151 902–$190 000 Poziom III | Cupertino, CA | 11 maj 2023 | 22 maj 2023 | Certyfikowane |
| $177 341–$242 000 Poziom IV | Cupertino, CA | 9 lut 2023 | 9 mar 2023 | Certyfikowane |
| $167 049 Poziom III | Cupertino, CA | 14 gru 2022 | 13 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $156 530 Poziom III | Cupertino, CA | 29 wrz 2022 | 28 mar 2023 | Certyfikowane |
| $195 315 Poziom IV | Cupertino, CA | 29 wrz 2022 | 26 mar 2023 | Certyfikowane |
| $156 530 Poziom III | Cupertino, CA | 27 wrz 2022 | 28 mar 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181 100
- Software Development Engineering$186 142
- Software Development Engineer$186 000
- Software Engineering Systems$177 154
- Software Development Engineer - Applications$182 312
- Software Development Engineer - Test$174 157
- Machine Learning$190 486
- Machine Learning Engineer$187 737
- Software Development Engineer - Systems$179 000
- Engineering Project/Program$166 962
- Tools and Automation Engineer$163 300
- Software Development Engineer - Firmware$177 154
- Physical Design Engineer$160 553
- Data Scientist$170 373
- Design Verification$161 179
- Design Verification Engineer$157 326
- Software Developer$155 397
- Engineering Project Manager$169 100
- Module Design Engineer$158 995
- Tools & Automation Engineer$164 050
- Strategic Sourcing Manager$151 200
- FE Engineering$171 138
- Hardware Systems Engineering$174 304
- Electronics Engineer$147 553
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).