Strona główna › Pracodawcy › Arranta Bio MA LLC
Arranta Bio MA LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Arranta Bio MA LLC złożył 16 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 16. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $130 000.
Czy Arranta Bio MA LLC sponsoruje wizy H-1B?
Arranta Bio MA LLC złożył 16 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 3 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior Validation Engineer | 3 | $130 000 |
| Principal Scientist | 2 | $154 546 |
| Senior Scientist | 1 | $130 000 |
| Scientist II | 1 | $100 000 |
| Director, Quality Validation | 1 | $165 000 |
| QC Specialist II | 1 | $95 000 |
| QA Operations Specialist III | 1 | $110 989 |
| Scientist I | 1 | $105 000 |
| Quality Control Analyst II | 1 | $65 000 |
| Procurement Planner | 1 | $85 000 |
| Scientist II, Nucleic Acids | 1 | $125 000 |
| QA Validation Manager | 1 | $160 237 |
| Scientist III | 1 | $148 270 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 6 | $130 000 |
| Rok 2024 | 3 | $95 000 |
| Rok 2025 | 1 | $85 000 |
| Rok 2026 | 6 | $139 135 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Industrial Engineers7
- Biochemists and Biophysicists4
- Bioengineers and Biomedical Engineers2
- Mechanical Engineers1
- Biological Technicians1
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Scientist III | $148 270 Poziom IV | Watertown, MA | 3 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Principal Scientist | $169 093 Poziom III | Watertown, MA | 12 lut 2026 | 31 lip 2026 | Certyfikowane |
| QA Validation Manager | $160 237 Poziom IV | Watertown, MA | 27 sty 2026 | 10 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Scientist II, Nucleic Acids | $125 000–$140 000 Poziom II | Watertown, MA | 9 cze 2025 | 22 sie 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Procurement Planner | $85 000–$100 000 Poziom II | Watertown, MA | 28 paź 2024 | 18 lis 2024 | Certyfikowane |
| Quality Control Analyst II | $65 000–$80 000 Poziom II | Watertown, MA | 3 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior Validation Engineer | $130 000–$150 000 Poziom IV | Watertown, MA | 25 cze 2024 | 1 sie 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| QA Operations Specialist III | $110 989–$115 000 Poziom III | Watertown, MA | 12 cze 2024 | 1 lip 2024 | Certyfikowane |
| Scientist I | $105 000–$122 000 Poziom II | Watertown, MA | 6 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| QC Specialist II | $95 000–$110 000 Poziom II | Watertown, MA | 6 mar 2024 | 18 mar 2024 | Certyfikowane |
| Senior Validation Engineer | $130 000–$150 000 Poziom III | Watertown, MA | 23 sie 2023 | 16 paź 2023 | Certyfikowane |
| Director, Quality Validation | $165 000–$200 000 Poziom IV | Watertown, MA | 12 lip 2023 | 30 lis 2023 | Certyfikowane |
| Principal Scientist | $140 000–$180 000 Poziom III | Watertown, MA | 12 lip 2023 | 31 lip 2023 | Certyfikowane |
| Scientist II | $100 000–$135 000 Poziom II | Watertown, MA | 8 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Validation Engineer | $130 000 Poziom II | Watertown, MA | 24 mar 2023 | 10 kwi 2023 | Certyfikowane |
| Senior Scientist | $130 000 Poziom IV | Watertown, MA | 5 sty 2023 | 23 sty 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).