Strona główna › Pracodawcy › Avasa IT Solutions LLC
Avasa IT Solutions LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Avasa IT Solutions LLC złożył 14 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 14. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $101 514.
Czy Avasa IT Solutions LLC sponsoruje wizy H-1B?
Avasa IT Solutions LLC złożył 14 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 10 cze 2024. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $98 800 |
| Software Application Developer | 4 | $101 109 |
| Software Development Engineer | 1 | $132 870 |
| Software Development Engineer in Test | 1 | $96 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $108 160 |
| Embedded Escalation Engineer – AI Machine Learning | 1 | $101 920 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $102 554 |
| Rok 2024 | 3 | $108 160 |
| Rok 2025 | 7 | $101 109 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $91 520 Poziom I | Charlotte, NC | 10 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Developer | $104 000 Poziom II | McKinney, TX | 1 maj 2024 | 1 maj 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| DevOps Engineer | $108 160 Poziom II | Lake Mary, FL | 23 lut 2024 | 23 lut 2024 | Certyfikowane |
| Embedded Escalation Engineer – AI Machine Learning | $101 920 Poziom II | Aubery, TX | 20 gru 2023 | 20 gru 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Developer | $110 240 Poziom II | Mint Hill, NC | 22 lis 2023 | 22 lis 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $93 600 Poziom I | Charlotte, NC | 11 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Developer | $104 000 Poziom I | Charlotte, NC | 18 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $93 600 Poziom I | Charlotte, NC | 7 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Application Developer | $104 000 Poziom II | Charlotte, NC | 21 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Application Developer | $101 109 Poziom II | Charlotte, NC | 15 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer | $132 870 Poziom II | San Francisco, CA | 14 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Application Developer | $101 109 Poziom II | Charlotte, NC | 14 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Application Developer | $101 109 Poziom II | Charlotte, NC | 14 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Development Engineer in Test | $96 000 Poziom I | San Francisco, CA | 7 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).