Strona główna › Pracodawcy › BespokeLabs.AI, Inc.
BespokeLabs.AI, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
BespokeLabs.AI, Inc. złożył 10 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 10. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $168 168.
Czy BespokeLabs.AI, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
BespokeLabs.AI, Inc. złożył 10 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 18 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Member of Technical Staff | 3 | $200 000 |
| Strategic Projects Lead | 3 | $150 000 |
| Research Engineer | 2 | $174 682 |
| Founding Engineer | 1 | $172 931 |
| Business Operations Lead | 1 | $163 405 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2025 | 1 | $172 931 |
| Rok 2026 | 9 | $163 405 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Member of Technical Staff | $200 000–$300 000 Poziom II | Mountain View, CA | 18 cze 2026 | 29 cze 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Projects Lead | $150 000–$250 000 Poziom II | New York, NY | 17 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Projects Lead | $150 000–$250 000 Poziom II | New York, NY | 27 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Member of Technical Staff | $200 000–$350 000 Poziom II | Mountain View, CA | 21 maj 2026 | 13 lip 2026 | Certyfikowane |
| Business Operations Lead | $163 405–$240 000 Poziom III | Mountain View, CA | 4 maj 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| Research Engineer | $149 365–$200 000 Poziom I | Mountain View, CA | 29 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Projects Lead | $150 000–$250 000 Poziom I | New York, NY | 29 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Member of Technical Staff | $200 000–$350 000 Poziom II | Mountain View, CA | 17 kwi 2026 | 5 maj 2026 | Certyfikowane |
| Research Engineer | $200 000–$300 000 Poziom II | Evanston, IL | 18 lut 2026 | 2 mar 2026 | Certyfikowane |
| Founding Engineer | $172 931–$250 000 Poziom II | Mountain View, CA | 25 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).