Strona główna › Pracodawcy › Better Holdco, Inc.
Better Holdco, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Better Holdco, Inc. złożył 11 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 11. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $125 000.
Czy Better Holdco, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Better Holdco, Inc. złożył 11 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 18 mar 2024. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $126 695 |
| General and Operations Managers | 1 | $114 629 |
| Senior Product Manager | 1 | $181 251 |
| Product Manager | 1 | $104 000 |
| Software Development III | 1 | $120 000 |
| Software Development IV | 1 | $140 000 |
| Senior Engineering Manager | 1 | $250 000 |
| Senior Software Engineer, Data | 1 | $180 000 |
| Accounting and Reporting Manager | 1 | $124 000 |
| Growth Manager | 1 | $125 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 10 | $128 695 |
| Rok 2024 | 1 | $125 000 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers4
- General and Operations Managers1
- Marketing Managers1
- Project Management Specialists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
- Accountants and Auditors1
- Operations Research Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Growth Manager | $125 000 Poziom II | New York, NY | 18 mar 2024 | 1 kwi 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer, Data | $180 000 Poziom II | San Jose, CA | 1 sie 2023 | 19 sty 2024 | Certyfikowane |
| Accounting and Reporting Manager | $124 000 Poziom III | New York, NY | 30 cze 2023 | 15 gru 2023 | Certyfikowane |
| Software Development IV | $140 000 Poziom III | New York, NY | 4 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Engineering Manager | $250 000 Poziom IV | Hoboken, NJ | 4 kwi 2023 | 17 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $120 000 Poziom II | New York, NY | 4 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Development III | $120 000 Poziom III | Syracuse, NY | 4 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $133 390 Poziom III | New York, NY | 22 mar 2023 | 20 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Product Manager | $104 000 Poziom II | New York, NY | 22 mar 2023 | 20 wrz 2023 | Certyfikowane |
| General and Operations Managers | $114 629 Poziom II | New York, NY | 2 lis 2022 | 1 maj 2023 | Certyfikowane |
| Senior Product Manager | $181 251 Poziom IV | Exton, PA | 11 paź 2022 | 22 lut 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).