Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Bill Me Later, Inc. › Software Engineer 3

Software Engineer 3 w firmie Bill Me Later, Inc.: wynagrodzenia H-1B

18 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Engineer 3 w firmie Bill Me Later, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $131 670; połowa środkowa: $123 494–$142 756.

Wnioski (LCA)18
Mediana oferowanego wynagrodzenia$131 670
Środkowa połowa wynagrodzeń$123 494–$142 756
Percentyl 10.–90.$121 060–$156 082

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202311$130 625
Rok 20243$123 201
Rok 20254$139 023

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$132 578
Poziom III
Chaska, MN12 maj 20254 cze 2025Certyfikowane
$170 000San Jose, CA20 mar 202531 mar 2025Certyfikowane
$139 023Washington D.C, DC31 sty 20252 sie 2025Certyfikowane
$139 023Washington D.C, DC31 sty 20251 sie 2025Certyfikowane, następnie wycofane
$123 201Washington, DC2 lut 20243 sie 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$130 761Washington, DC11 sty 202410 lip 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$124 848
Poziom III
Chaska, MN12 wrz 20239 mar 2024Certyfikowane
$156 900
Poziom III
New York, NY27 kwi 20238 sie 2023Certyfikowane
$155 732San Jose, CA31 mar 202325 sie 2023Certyfikowane
$133 390
Poziom III
New York, NY31 mar 20238 sie 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$122 400
Poziom III
Austin, TX14 mar 20232 sie 2023Certyfikowane
$130 625
Poziom II
New York, NY7 mar 20238 sie 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$144 000
Poziom II
San Jose, CA7 mar 202325 sie 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$122 400
Poziom III
Austin, TX2 mar 20232 sie 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$124 375
Poziom III
Austin, TX1 mar 202319 mar 2023Certyfikowane
$117 934
Poziom III
Austin, TX14 lut 202328 lut 2023Certyfikowane
$154 612
Poziom II
San Jose, CA7 lut 20233 sie 2023Certyfikowane
$117 300Timonium, MD29 sty 202127 lip 2021Certyfikowane, następnie wycofane

Software Engineer 3 u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Bill Me Later, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).