Strona główna › Pracodawcy › Blue Yonder, Inc. › Senior Solution Architect
Senior Solution Architect w firmie Blue Yonder, Inc.: wynagrodzenia H-1B
6 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Solution Architect w firmie Blue Yonder, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $122 428; połowa środkowa: $116 979–$128 751.
Wnioski (LCA)6
Mediana oferowanego wynagrodzenia$122 428
Środkowa połowa wynagrodzeń$116 979–$128 751
Percentyl 10.–90.$113 333–$140 441
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 2 | $116 979 |
| Rok 2025 | 2 | $139 859 |
| Rok 2026 | 2 | $119 364 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $109 687–$158 792 | Coppell, TX | 8 cze 2026 | 19 sie 2026 | Certyfikowane |
| $129 042–$158 792 | Coppell, TX | 30 sty 2026 | 24 lip 2026 | Certyfikowane |
| $151 840–$158 792 Poziom III | Coppell, TX | 23 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $127 878–$158 792 Poziom III | Coppell, TX | 9 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $116 979–$158 792 Poziom IV | Coppell, TX | 14 lut 2024 | 26 lut 2024 | Certyfikowane |
| $116 979–$153 864 Poziom IV | Coppell, TX | 16 sty 2024 | 19 cze 2024 | Certyfikowane |
Senior Solution Architect u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Blue Yonder, Inc.
- Staff Software Engineer$139 464
- Enterprise Technical Architect$140 824
- Sr. Software Engineer$107 674
- Software Engineer I$82 812
- Sr. Technical Architect$118 939
- Enterprise Solution Architect$134 992
- Solution Architect$116 355
- Sr. Solution Architect$127 878
- Technical Architect$109 714
- Sr. Staff Software Engineer$149 781
- Sr Enterprise Solution Architect$123 386
- Software Engineer II$102 877
- Senior Business Consultant$94 432
- Staff Data Science Consultant$104 333
- Senior Enterprise Solution Architect$149 781
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).