Strona główna › Pracodawcy › Bonsai Robotics Inc.
Bonsai Robotics Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Bonsai Robotics Inc. złożył 15 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 15. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $190 000.
Czy Bonsai Robotics Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Bonsai Robotics Inc. złożył 15 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 22 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior Robotics Engineer | 2 | $208 000 |
| Director of Computer Vision | 1 | $285 000 |
| Head of Autonomy Software | 1 | $225 000 |
| Senior Deep Learning Engineer | 1 | $215 000 |
| Senior Computer Vision Engineer | 1 | $190 000 |
| Field Application Engineer | 1 | $90 000 |
| SLAM Engineer | 1 | $110 000 |
| Sr. Software Engineer, Autonomy | 1 | $170 000 |
| Senior Technical Program Manager | 1 | $181 293 |
| Robotics Software Engineer | 1 | $120 000 |
| Head of Product - Autonomy Software | 1 | $205 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $206 000 |
| Senior Mechatronics Engineer | 1 | $180 000 |
| Senior Safety & Compliance Engineer | 1 | $186 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $243 000 |
| Rok 2025 | 8 | $185 646 |
| Rok 2026 | 5 | $186 000 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)27%
- Poziom II (kwalifikowany)13%
- Poziom III (doświadczony)27%
- Poziom IV (pełna kompetencja)33%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Mechatronics Engineers8
- Software Developers2
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Research Scientists1
- Electrical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Safety & Compliance Engineer | $186 000 Poziom IV | Watsonville, CA | 22 maj 2026 | 7 cze 2026 | Certyfikowane |
| Senior Mechatronics Engineer | $180 000 Poziom IV | Watsonville, CA | 19 maj 2026 | 19 maj 2026 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $206 000 Poziom IV | San Jose, CA | 22 kwi 2026 | 22 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Head of Product - Autonomy Software | $205 000 Poziom III | San Jose, CA | 3 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Robotics Software Engineer | $120 000 Poziom I | San Jose, CA | 1 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Technical Program Manager | $181 293 Poziom III | San Jose, CA | 4 sie 2025 | 18 sie 2025 | Certyfikowane |
| Senior Robotics Engineer | $215 000 Poziom IV | San Jose, CA | 8 lip 2025 | 2 lis 2025 | Certyfikowane |
| SLAM Engineer | $110 000 Poziom I | San Jose, CA | 10 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Field Application Engineer | $90 000 Poziom I | Davis, CA | 10 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, Autonomy | $170 000 Poziom II | San Jose, CA | 5 cze 2025 | 9 cze 2025 | Certyfikowane |
| Senior Computer Vision Engineer | $190 000 Poziom II | San Jose, CA | 19 mar 2025 | 24 mar 2025 | Certyfikowane |
| Head of Autonomy Software | $225 000 Poziom III | San Jose, CA | 2 gru 2024 | 17 gru 2024 | Certyfikowane |
| Senior Deep Learning Engineer | $215 000 Poziom IV | San Jose, CA | 25 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Director of Computer Vision | $285 000 Poziom I | Santa Cruz, CA | 28 paź 2022 | 4 lis 2022 | Certyfikowane |
| Senior Robotics Engineer | $201 000 Poziom III | Santa Cruz, CA | 28 paź 2022 | 2 lis 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).