Strona główna › Pracodawcy › C3.ai, Inc. › Senior Data Scientist
Senior Data Scientist w firmie C3.ai, Inc.: wynagrodzenia H-1B
31 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Data Scientist w firmie C3.ai, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $169 500; połowa środkowa: $165 000–$170 000.
Wnioski (LCA)31
Mediana oferowanego wynagrodzenia$169 500
Środkowa połowa wynagrodzeń$165 000–$170 000
Percentyl 10.–90.$165 000–$175 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 8 | $165 450 |
| Rok 2024 | 7 | $169 950 |
| Rok 2025 | 7 | $165 000 |
| Rok 2026 | 9 | $170 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $173 550 Poziom III | Redwood City, CA | 30 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom III | Redwood City, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $203 200 Poziom III | Redwood City, CA | 13 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $166 950 Poziom III | Redwood City, CA | 10 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $172 150 Poziom III | Redwood City, CA | 23 mar 2026 | 20 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 3 lis 2025 | 1 gru 2025 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom III | Redwood City, CA | 13 maj 2025 | 15 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $160 192 Poziom II | New York, NY | 9 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom II | Redwood City, CA | 6 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom III | Redwood City, CA | 5 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $169 500 Poziom II | Redwood City, CA | 24 mar 2025 | 23 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 3 lut 2025 | 14 lut 2025 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom II | Redwood City, CA | 10 sty 2025 | 27 sty 2025 | Certyfikowane |
| $170 000 Poziom II | Redwood City, CA | 25 lip 2024 | 5 sie 2024 | Certyfikowane |
| $175 050 Poziom III | Redwood City, CA | 27 cze 2024 | 15 lis 2024 | Certyfikowane |
| $170 100 Poziom II | Redwood City, CA | 23 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom II | New York, NY | 14 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom II | Redwood City, CA | 9 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $169 950 Poziom III | Redwood City, CA | 26 mar 2024 | 2 sie 2024 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom III | New York, NY | 21 mar 2024 | 15 sie 2024 | Certyfikowane |
| $169 500 Poziom III | Redwood City, CA | 15 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $165 000 Poziom II | Redwood City, CA | 8 cze 2023 | 2 lis 2023 | Certyfikowane |
| $165 450 Poziom III | Redwood City, CA | 20 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $152 000 Poziom II | Redwood City, CA | 18 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $165 450 Poziom II | New York, NY | 5 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $161 000 Poziom III | Redwood City, CA | 5 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $175 000 Poziom III | Redwood City, CA | 6 mar 2023 | 1 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $183 820 Poziom III | Redwood City, CA | 30 wrz 2022 | 23 mar 2023 | Certyfikowane |
Senior Data Scientist u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie C3.ai, Inc.
- Data Scientist$155 000
- Software Engineer - Applications$147 368
- Software Engineer, Platform$150 000
- Solution Engineer$147 009
- Senior Software Engineer, Platform$175 000
- Associate Solution Engineer$129 900
- Senior Software Engineer, Applications$183 000
- Lead Data Scientist$183 880
- Senior Solution Engineer$173 250
- AI Solution Manager$157 250
- Software Engineer, Machine Learning$150 000
- Software Engineer (DevOps)$145 000
- Manager, Data Science$198 550
- Senior Software Engineer, Machine Learning$198 000
- Senior AI Solution Manager$185 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).