Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › CapFinancial Partners LLC

CapFinancial Partners LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

CapFinancial Partners LLC złożył 4 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 4. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $141 938.

Wnioski (LCA)4
Certyfikowane4
Adres pracodawcyRaleigh, NC
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$141 938
Środkowa połowa wynagrodzeń$115 624–$154 908
Percentyl 10.–90.$91 550–$154 963

Czy CapFinancial Partners LLC sponsoruje wizy H-1B?

CapFinancial Partners LLC złożył 4 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 29 paź 2024. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Lead Software Engineer1$128 999
Senior Tax Associate1$75 501
Software Engineering Team Lead1$155 000
Software Engineering, Senior Team Lead1$154 877

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20233$128 999
Rok 20251$154 877

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Software Engineering, Senior Team Lead$154 877–$165 000
Poziom IV
Aubrey, TX29 paź 20246 lis 2024Certyfikowane
Software Engineering Team Lead$155 000–$165 000
Poziom IV
Raleigh, NC7 wrz 202329 sty 2024Certyfikowane
Lead Software Engineer$128 999–$138 999
Poziom III
Raleigh, NC8 cze 20238 gru 2023Certyfikowane
Senior Tax Associate$75 501–$85 501
Poziom II
Phoenix, AZ4 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).