Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Centauri Health Solutions, Inc.

Centauri Health Solutions, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Centauri Health Solutions, Inc. złożył 4 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 4. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $122 793.

Wnioski (LCA)4
Certyfikowane4
Adres pracodawcyPhoenix, AZ
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$122 793
Środkowa połowa wynagrodzeń$111 072–$140 386
Percentyl 10.–90.$111 072–$150 954

Czy Centauri Health Solutions, Inc. sponsoruje wizy H-1B?

Centauri Health Solutions, Inc. złożył 4 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 22 kwi 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Software Engineer II2$111 072
Cloud Architect1$158 000
Software Engineer III1$134 514

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20264$122 793

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Software Engineer II$111 072–$148 700
Poziom I
Tempe, AZ22 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
Software Engineer III$134 514–$168 200
Poziom III
Tempe, AZ11 gru 202515 gru 2025Certyfikowane, następnie wycofane
Cloud Architect$158 000–$243 300
Poziom IV
Austin, TX9 gru 202515 gru 2025Certyfikowane
Software Engineer II$111 072–$148 700
Poziom II
Tempe, AZ12 lis 202517 lis 2025Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).