Strona główna › Pracodawcy › Cerise Infotech Inc
Cerise Infotech Inc: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Cerise Infotech Inc złożył 25 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 25. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $83 304.
Czy Cerise Infotech Inc sponsoruje wizy H-1B?
Cerise Infotech Inc złożył 25 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 5 lis 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Cerise Infotech Inc: 7 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Design Optimization specialist | 5 | $83 304 |
| Manufacturing Engineer | 3 | $89 648 |
| Site Reliability Engineer | 3 | $106 000 |
| Mechanical Designer | 2 | $79 800 |
| Software Engineer | 2 | $132 766 |
| Software Development Engineer in Test | 2 | $78 635 |
| Healthcare Informatics Analyst | 2 | $80 300 |
| Mechanical Engineer | 2 | $87 600 |
| Labelling Engineer | 1 | $90 150 |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | 1 | $92 000 |
| Mechanical Engineers | 1 | $83 304 |
| Quality Engineer | 1 | $93 500 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $89 378 |
| Rok 2024 | 5 | $90 150 |
| Rok 2025 | 14 | $83 304 |
| Rok 2026 | 1 | $93 500 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- Irvine, CA6
- Franklin, TN6
- Phoenix, AZ5
- San Leandro, CA2
- Santa Fe, NM1
- Tucson, AZ1
- Mounds View, MN1
- Jurupa Valley, CA1
- Fullerton, CA1
- Plymouth, MN1
Zawody
- Mechanical Engineers10
- Industrial Engineers5
- Software Developers5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Systems Analysts2
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Engineer | $93 500 Poziom II | Plymouth, MN | 5 lis 2025 | 10 lis 2025 | Certyfikowane |
| Healthcare Informatics Analyst | $80 300 Poziom II | Phoenix, AZ | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineers | $83 304 Poziom II | Franklin, TN | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $97 200 Poziom II | Irvine, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Healthcare Informatics Analyst | $80 300 Poziom II | Phoenix, AZ | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $92 000 Poziom II | Jurupa Valley, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer | $83 100 Poziom I | Phoenix, AZ | 19 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer | $106 000 Poziom II | Phoenix, AZ | 18 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane |
| Design Optimization specialist | $83 350 Poziom II | Franklin, TN | 15 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $78 000 Poziom I | Fullerton, CA | 13 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer | $106 000 Poziom II | Phoenix, AZ | 13 maj 2025 | 13 maj 2025 | Certyfikowane |
| Design Optimization specialist | $83 304 Poziom II | Franklin, TN | 12 maj 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| Design Optimization specialist | $68 016 Poziom I | Franklin, TN | 12 maj 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| Design Optimization specialist | $68 016 Poziom I | Franklin, TN | 8 maj 2025 | 8 maj 2025 | Certyfikowane |
| Design Optimization specialist | $83 304 Poziom II | Franklin, TN | 8 maj 2025 | 8 maj 2025 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer in Test | $75 920 Poziom II | Santa Fe, NM | 23 sie 2024 | 23 sie 2024 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer in Test | $81 350 Poziom II | Tucson, AZ | 9 sie 2024 | 12 sie 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $130 250 Poziom I | San Leandro, CA | 25 lip 2024 | 29 lip 2024 | Certyfikowane |
| Labelling Engineer | $90 150 Poziom II | Mounds View, MN | 25 lip 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Manufacturing Engineer | $95 650 Poziom II | Irvine, CA | 25 lip 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $135 283 Poziom I | San Leandro, CA | 27 lip 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| Manufacturing Engineer | $71 240 Poziom I | Irvine, CA | 1 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Mechanical Designer | $70 221 Poziom I | Irvine, CA | 1 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Mechanical Designer | $89 378 Poziom II | Irvine, CA | 1 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Manufacturing Engineer | $89 648 Poziom II | Irvine, CA | 1 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).