Strona główna › Pracodawcy › Charter Communications, Inc. › Principal Architect I
Principal Architect I w firmie Charter Communications, Inc.: wynagrodzenia H-1B
30 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Principal Architect I w firmie Charter Communications, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $134 482; połowa środkowa: $122 970–$140 046.
Wnioski (LCA)30
Mediana oferowanego wynagrodzenia$134 482
Środkowa połowa wynagrodzeń$122 970–$140 046
Percentyl 10.–90.$109 427–$157 544
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 12 | $122 970 |
| Rok 2024 | 5 | $126 298 |
| Rok 2025 | 9 | $139 942 |
| Rok 2026 | 4 | $144 914 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $140 046–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 4 mar 2026 | 3 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $164 112–$196 460 Poziom IV | Greenwood Village, CO | 20 lis 2025 | 22 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $140 046–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 7 lis 2025 | 17 mar 2026 | Certyfikowane |
| $164 112–$175 340 Poziom IV | Greenwood Village, CO | 19 wrz 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $155 688–$178 600 Poziom IV | Charlotte, NC | 17 cze 2025 | 1 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $133 973–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 3 cze 2025 | 20 paź 2025 | Certyfikowane |
| $149 781–$196 460 Poziom IV | Coppell, TX | 22 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $161 886–$196 460 Poziom IV | Greenwood Village, CO | 6 mar 2025 | 25 sie 2025 | Certyfikowane |
| $97 573–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 5 mar 2025 | 11 maj 2025 | Certyfikowane |
| $155 688–$178 600 Poziom IV | Charlotte, NC | 5 mar 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| $139 942–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 10 gru 2024 | 10 sty 2025 | Certyfikowane |
| $132 758–$178 600 | Charlotte, NC | 15 lis 2024 | 28 mar 2025 | Certyfikowane |
| $128 232–$178 600 Poziom III | Charlotte, NC | 22 mar 2024 | 15 lip 2024 | Certyfikowane |
| $112 800–$200 000 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 29 lut 2024 | 19 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $105 851–$159 400 Poziom III | Maryland Heights, MO | 13 gru 2023 | 23 sty 2024 | Certyfikowane |
| $126 298–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 23 paź 2023 | 31 mar 2024 | Certyfikowane |
| $126 298–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 21 wrz 2023 | 25 sty 2024 | Certyfikowane |
| $110 677–$178 600 Poziom IV | St. Louis, MO | 5 lip 2023 | 2 paź 2023 | Certyfikowane |
| $139 027–$178 600 Poziom IV | Charlotte, NC | 11 maj 2023 | 12 sie 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $139 027–$178 600 Poziom IV | Charlotte, NC | 2 mar 2023 | 27 mar 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $134 992–$178 600 Poziom IV | Coppell, TX | 27 lut 2023 | 13 mar 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $157 061 Poziom IV | Ashburn, VA | 8 lut 2023 | 13 lut 2023 | Certyfikowane |
| $122 970–$178 600 Poziom IV | St. Louis, MO | 8 lut 2023 | 27 lut 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $103 896–$178 600 Poziom III | St. Louis, MO | 19 sty 2023 | 9 cze 2023 | Certyfikowane |
| $134 992–$178 600 Poziom IV | Coppell, TX | 11 sty 2023 | 24 sty 2023 | Certyfikowane |
| $120 702–$178 600 Poziom IV | Charlotte, NC | 9 gru 2022 | 23 mar 2023 | Certyfikowane |
| $122 970–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 6 gru 2022 | 27 maj 2023 | Certyfikowane |
| $139 984–$191 200 Poziom IV | Greenwood Village, CO | 8 lis 2022 | 5 maj 2023 | Certyfikowane |
| $109 824–$178 600 Poziom IV | Town and Country, MO | 2 lis 2022 | 17 mar 2023 | Certyfikowane |
| $122 970–$178 600 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 27 paź 2022 | 4 lis 2022 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98 062
- Principal Engineer I$137 925
- BI ETL Developer II$103 896
- Software Engineer V$117 021
- Systems Engineer IV$122 206
- Software Engineer VI$133 973
- Network Engineer III$107 702
- Network Engineer IV$112 137
- Principal Engineer II$159 598
- Systems Engineer III$102 482
- Principal Software Engineer I$140 046
- BI Application Developer II$101 109
- BI ETL Developer III$115 651
- Software Engineer III$90 979
- Senior Software Developer$103 896
- Principal Architect II$133 973
- Network Engineer II$89 398
- Software Developer$85 114
- Systems Engineer II$95 462
- Lead Software Developer$122 970
- DevOps Engineer$102 773
- BI Architect II$117 582
- Sr. Test Engineer$112 481
- Lead Test Engineer$130 686
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).