Strona główna › Pracodawcy › Citadel Americas Services LLC › Quantitative Research Analyst
Quantitative Research Analyst w firmie Citadel Americas Services LLC: wynagrodzenia H-1B
20 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Quantitative Research Analyst w firmie Citadel Americas Services LLC. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $200 000; połowa środkowa: $110 967–$225 000.
Wnioski (LCA)20
Mediana oferowanego wynagrodzenia$200 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$110 967–$225 000
Percentyl 10.–90.$68 869–$275 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $225 000 |
| Rok 2024 | 4 | $225 000 |
| Rok 2025 | 5 | $200 000 |
| Rok 2026 | 6 | $68 869 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $68 869–$245 000 Poziom I | New York, NY | 23 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $68 869–$270 000 Poziom I | New York, NY | 23 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $68 869–$320 000 Poziom I | New York, NY | 23 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $47 278–$165 000 Poziom I | Miami, FL | 19 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $68 869–$320 000 Poziom I | New York, NY | 19 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $275 000 Poziom II | Miami, FL | 1 gru 2025 | 1 gru 2025 | Certyfikowane |
| $125 000–$200 000 Poziom II | New York, NY | 8 sie 2025 | 28 sty 2026 | Certyfikowane |
| $225 000–$300 000 Poziom II | New York, NY | 17 cze 2025 | 30 cze 2025 | Certyfikowane |
| $250 000–$300 000 Poziom II | Miami, FL | 9 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $175 000–$225 000 H-1B1 (Singapur) · Poziom II | New York, NY | 24 kwi 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| $200 000–$250 000 Poziom II | New York, NY | 30 wrz 2024 | 28 paź 2024 | Certyfikowane |
| $275 000 Poziom II | New York, NY | 12 sie 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $225 000 Poziom II | Chicago, IL | 17 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $175 000 Poziom II | New York, NY | 16 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $225 000 Poziom II | New York, NY | 1 gru 2023 | 2 mar 2024 | Certyfikowane |
| $275 000 Poziom II | Chicago, IL | 17 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $225 000 Poziom II | New York, NY | 4 sie 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| $175 000–$225 000 Poziom II | New York, NY | 23 lut 2023 | 6 mar 2023 | Certyfikowane |
| $200 000 Poziom II | New York, NY | 18 sty 2023 | 19 sty 2023 | Certyfikowane |
| $225 000 Poziom II | New York, NY | 18 paź 2022 | 2 sty 2023 | Certyfikowane |
Quantitative Research Analyst u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Citadel Americas Services LLC
- Quantitative Researcher$200 000
- Software Engineer$250 000
- Associate$150 000
- Quantitative Research Engineer$200 000
- Quantitative Developer$237 500
- Senior Associate$165 000
- Desk Strategist$187 500
- Analyst$200 000
- Quantitative Research Associate$200 000
- Associate Portfolio Manager$200 000
- Quantitative Research Engineer II$225 000
- Quantitative Research Engineer I$68 869
- Sector Data Analyst$200 000
- Application Software Engineer$232 500
- Business Associate$170 000
- Senior Quantitative Researcher$250 000
- Risk Analyst$175 000
- Business Manager$200 000
- Data Engineer$200 000
- Portfolio Manager$225 000
- Trader$175 000
- Quantitative Strategist$190 000
- Desk Analyst$150 000
- Sector Data Scientist$68 869
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).