Strona główna › Pracodawcy › Coalfire Systems, Inc.
Coalfire Systems, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Coalfire Systems, Inc. złożył 13 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 13. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $122 596.
Czy Coalfire Systems, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Coalfire Systems, Inc. złożył 13 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 6 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Consultant | 5 | $122 596 |
| Senior Consultant, Application Security | 2 | $147 211 |
| Software Engineer 2 | 1 | $98 996 |
| Information Security Analyst | 1 | $103 200 |
| Senior Consultant | 1 | $151 424 |
| Consultant Application Security Advisory | 1 | $119 822 |
| Principal Consultant, Application Security | 1 | $156 492 |
| Application Security Consultant | 1 | $109 405 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $103 200 |
| Rok 2024 | 4 | $151 312 |
| Rok 2025 | 3 | $132 122 |
| Rok 2026 | 3 | $109 405 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- San Antonio, TX5
- Secaucus, NJ2
- Saratoga, CA1
- Hyattsville, MD1
- Leander, TX1
- Austin, TX1
- Irvine, CA1
- Sylvania, OH1
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Application Security Consultant | $109 405 Poziom II | Sylvania, OH | 6 maj 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| Consultant | $109 405 Poziom II | San Antonio, TX | 9 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Consultant | $127 460 Poziom II | Irvine, CA | 26 lis 2025 | 15 gru 2025 | Certyfikowane |
| Consultant | $132 122 Poziom II | Secaucus, NJ | 21 lip 2025 | 26 gru 2025 | Certyfikowane |
| Senior Consultant, Application Security | $143 222 Poziom IV | San Antonio, TX | 22 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Consultant | $122 596 Poziom II | Austin, TX | 14 lis 2024 | 2 gru 2024 | Certyfikowane |
| Principal Consultant, Application Security | $156 492 Poziom IV | Leander, TX | 3 wrz 2024 | 7 paź 2024 | Certyfikowane |
| Consultant Application Security Advisory | $119 822 Poziom II | Hyattsville, MD | 30 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior Consultant, Application Security | $151 200 Poziom IV | San Antonio, TX | 18 kwi 2024 | 4 cze 2024 | Certyfikowane |
| Senior Consultant | $151 424 Poziom II | Saratoga, CA | 22 mar 2024 | 12 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Information Security Analyst | $103 200 Poziom II | San Antonio, TX | 13 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Consultant | $110 003 Poziom II | Secaucus, NJ | 1 gru 2022 | 26 gru 2022 | Certyfikowane |
| Software Engineer 2 | $98 996 Poziom II | San Antonio, TX | 1 maj 2022 | 23 sie 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).