Strona główna › Pracodawcy › Cognizant Technology Solutions US Corp › Director JC35 - Information Technology Project Managers
Director JC35 - Information Technology Project Managers w firmie Cognizant Technology Solutions US Corp: wynagrodzenia H-1B
20 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Director JC35 - Information Technology Project Managers w firmie Cognizant Technology Solutions US Corp. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $171 523; połowa środkowa: $139 443–$201 000.
Wnioski (LCA)20
Mediana oferowanego wynagrodzenia$171 523
Środkowa połowa wynagrodzeń$139 443–$201 000
Percentyl 10.–90.$125 441–$233 500
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $200 000 |
| Rok 2024 | 2 | $159 151 |
| Rok 2025 | 14 | $171 523 |
| Rok 2026 | 2 | $144 310 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $144 310 Poziom IV | Plano, TX | 15 lut 2026 | 24 lut 2026 | Certyfikowane |
| $144 310 Poziom IV | Frisco, TX | 15 lut 2026 | 24 lut 2026 | Certyfikowane |
| $265 000 Poziom IV | Pleasanton, CA | 10 wrz 2025 | 19 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $265 000 Poziom IV | Tempe, AZ | 10 wrz 2025 | 19 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $190 000 Poziom IV | Irving, TX | 30 cze 2025 | 8 lip 2025 | Certyfikowane |
| $190 000 Poziom IV | Coraopolis, PA | 30 cze 2025 | 8 lip 2025 | Certyfikowane |
| $190 000 Poziom IV | Plano, TX | 27 cze 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| $153 046 Poziom IV | Glen Cove, NY | 5 cze 2025 | 20 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $125 653 Poziom IV | Princeton Junction, NJ | 27 maj 2025 | 4 cze 2025 | Certyfikowane |
| $140 005 Poziom IV | Pearland, TX | 6 maj 2025 | 14 maj 2025 | Certyfikowane |
| $204 000 Poziom IV | Irvine, CA | 5 maj 2025 | 14 maj 2025 | Certyfikowane |
| $230 000 Poziom IV | Argyle, TX | 17 kwi 2025 | 25 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $123 531 Poziom IV | Cumming, GA | 12 sty 2025 | 21 sty 2025 | Certyfikowane |
| $137 405 Poziom IV | Galena, OH | 3 gru 2024 | 12 gru 2024 | Certyfikowane |
| $153 046 Poziom IV | Bridgewater, NJ | 3 gru 2024 | 12 gru 2024 | Certyfikowane |
| $137 758 Poziom IV | Lake Bluff, IL | 3 gru 2024 | 12 gru 2024 | Certyfikowane |
| $210 704 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 25 lut 2024 | 23 lip 2024 | Certyfikowane |
| $107 598 Poziom IV | Eastvale, CA | 25 lut 2024 | 23 lip 2024 | Certyfikowane |
| $200 000 Poziom IV | Plano, TX | 14 lis 2022 | 23 lis 2022 | Certyfikowane |
| $200 000 Poziom IV | Irving, TX | 14 lis 2022 | 23 lis 2022 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Cognizant Technology Solutions US Corp
- Manager JC50 - Computer Systems Engineers/Architects$106 954
- Senior Associate JC60 -Computer Systems Engineers/Architects$81 266
- Manager JC50$103 854
- Senior Manager JC45 - Computer Systems Engineers/Architects$130 562
- SA JC60 - Software Quality Assurance Analysts and Testers$85 093
- Mgr. JC50 - Software Quality Assurance Analysts and Testers$105 706
- Senior Systems Analyst JC60$86 861
- Senior Manager JC45$120 702
- Sr. Mgr. JC45 - Information Technology Project Managers$135 512
- Manager JC50 - Software Developers$130 000
- Manager JC50 - Network and Computer Systems Administrators$101 421
- Senior Associate JC60 - Software Developers$108 181
- Manager JC50 - Information Technology Project Managers$112 965
- SA JC60 - Network and Computer Systems Administrators$84 760
- Sr Mgr JC45-Software Quality Assurance Analysts and Testers$124 904
- AD JC40 - Computer Systems Engineers/Architects$137 405
- Manager JC50 - Management Analysts$107 390
- AD JC40 - Information Technology Project Managers$144 310
- Senior Associate JC60 - Computer Programmers$85 530
- Senior Manager JC45 - Management Analysts$137 446
- Manager JC50 - Database Administrators$110 074
- Senior Associate JC60 - Management Analysts$87 360
- Associate Director JC40$122 262
- Senior Manager JC45 - Software Developers$149 864
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).