Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Compunnel Software Group, Inc › Information Security Engineer

Information Security Engineer w firmie Compunnel Software Group, Inc: wynagrodzenia H-1B

16 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Information Security Engineer w firmie Compunnel Software Group, Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $99 840; połowa środkowa: $90 100–$111 875.

Wnioski (LCA)16
Mediana oferowanego wynagrodzenia$99 840
Środkowa połowa wynagrodzeń$90 100–$111 875
Percentyl 10.–90.$87 000–$120 540

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20243$85 000
Rok 20257$103 300
Rok 20265$99 840

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$117 750–$142 700
Poziom III
Malvern, PA18 cze 202625 cze 2026Certyfikowane
$178 000
Poziom IV
Arlington, VA12 cze 202619 cze 2026Certyfikowane
$99 840–$126 000
Poziom II
Houston, TX1 kwi 20268 kwi 2026Certyfikowane
$95 000–$126 000
Poziom II
Plano, TX17 gru 202524 gru 2025Certyfikowane
$95 000–$126 800
Poziom II
Marlborough, MA14 lis 202520 lis 2025Certyfikowane
$118 350–$140 800
Poziom II
Manassas, VA17 lip 202524 lip 2025Certyfikowane
$122 000–$153 000
Poziom III
Rosemead, CA25 kwi 20251 maj 2025Certyfikowane
$90 100–$121 500
Poziom II
Plano, TX6 mar 202514 mar 2025Certyfikowane
$90 100–$121 500
Poziom II
Charlotte, NC6 mar 202513 mar 2025Certyfikowane
$100 000–$121 510
Poziom II
Dallas, TX26 lut 20255 mar 2025Certyfikowane
$103 300–$124 000
Poziom III
Hartford, CT21 lut 202528 lut 2025Certyfikowane
$106 000–$139 500
Poziom II
San Francisco, CA3 paź 202410 paź 2024Certyfikowane
$114 400–$139 360
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III
Maplewood, MN6 maj 202413 maj 2024Certyfikowane
$85 000–$107 090
Poziom II
Malvern, PA22 mar 202425 mar 2024Certyfikowane
$85 000–$107 090
Poziom II
Malvern, PA22 mar 202425 mar 2024Certyfikowane
$90 000–$103 000
Poziom II
Plano, TX8 lis 202313 lis 2023Certyfikowane

Information Security Engineer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Compunnel Software Group, Inc

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).