Strona główna › Pracodawcy › Cummins Inc. › Electronic Systems Engineer - Hardware
Electronic Systems Engineer - Hardware w firmie Cummins Inc.: wynagrodzenia H-1B
6 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Electronic Systems Engineer - Hardware w firmie Cummins Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $87 162; połowa środkowa: $81 453–$88 566.
Wnioski (LCA)6
Mediana oferowanego wynagrodzenia$87 162
Środkowa połowa wynagrodzeń$81 453–$88 566
Percentyl 10.–90.$77 988–$88 712
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $82 930 |
| Rok 2024 | 2 | $82 221 |
| Rok 2025 | 1 | $88 816 |
| Rok 2026 | 1 | $88 608 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $88 608–$115 200 Poziom II | Columbus, IN | 31 paź 2025 | 28 lis 2025 | Certyfikowane |
| $88 816–$114 000 Poziom II | Columbus, IN | 22 paź 2024 | 15 lis 2024 | Certyfikowane |
| $76 000–$114 000 Poziom II | Columbus, IN | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $88 442–$114 000 Poziom II | Shoreview, MN | 10 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $79 976–$108 000 Poziom II | Columbus, IN | 10 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $85 883–$108 000 Poziom II | Columbus, IN | 14 lut 2023 | 13 sie 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).