Strona główna › Pracodawcy › Cummins Inc. › Supply Chain Analyst
Supply Chain Analyst w firmie Cummins Inc.: wynagrodzenia H-1B
9 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Supply Chain Analyst w firmie Cummins Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $77 646; połowa środkowa: $69 493–$79 664.
Wnioski (LCA)9
Mediana oferowanego wynagrodzenia$77 646
Środkowa połowa wynagrodzeń$69 493–$79 664
Percentyl 10.–90.$64 282–$81 877
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 3 | $77 646 |
| Rok 2025 | 2 | $70 252 |
| Rok 2026 | 4 | $77 501 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $75 338–$100 800 Poziom II | Starkville, MS | 8 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $69 493–$100 800 Poziom II | Florence, KY | 21 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $79 664–$100 800 | Henderson, CO | 23 lut 2026 | 21 sie 2026 | Certyfikowane |
| $83 408–$100 800 | Columbus, IN | 12 lut 2026 | 12 sie 2026 | Certyfikowane |
| $81 494–$98 400 Poziom II | Columbus, IN | 12 lut 2025 | 17 lut 2025 | Certyfikowane |
| $59 010–$84 000 Poziom II | West Valley City, UT | 16 paź 2024 | 15 lis 2024 | Certyfikowane |
| $65 600–$98 400 Poziom II | Atlanta, GA | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $77 646–$110 400 Poziom I | Arlington, TX | 16 sty 2024 | 1 lut 2024 | Certyfikowane |
| $77 646–$110 400 Poziom I | Columbus, IN | 16 sty 2024 | 1 lut 2024 | Certyfikowane |
Supply Chain Analyst u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).