Strona główna › Pracodawcy › CyberArk Software USA, LP
CyberArk Software USA, LP: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
CyberArk Software USA, LP złożył 26 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 26. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $166 000.
Czy CyberArk Software USA, LP sponsoruje wizy H-1B?
CyberArk Software USA, LP złożył 26 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 8 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w CyberArk Software USA, LP: 3 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 4 | $172 686 |
| Staff Software Development Engineer in Test | 2 | $155 500 |
| Senior Software Development Engineer in Test | 2 | $112 000 |
| Staff Software Engineer | 2 | $210 578 |
| Software Engineer | 2 | $150 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $184 700 |
| Manager, R&D | 1 | $240 000 |
| Senior Staff Software Engineer | 1 | $199 600 |
| R&D Group Manager, Idaptive | 1 | $260 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $262 500 |
| Staff Site Reliability Engineer | 1 | $158 000 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $224 000 |
| Senior Site Reliability Engineer | 1 | $141 000 |
| Senior Production Engineer | 1 | $141 000 |
| Staff Engineer, Software | 1 | — |
| Senior Security Architect | 1 | $209 000 |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | 1 | $190 279 |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | 1 | $165 422 |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | 1 | $157 632 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $124 500 |
| Rok 2024 | 2 | $212 350 |
| Rok 2025 | 13 | $166 000 |
| Rok 2026 | 9 | $176 582 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)10%
- Poziom II (kwalifikowany)33%
- Poziom III (doświadczony)24%
- Poziom IV (pełna kompetencja)33%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- Santa Clara, CA16
- Salt Lake City, UT3
- South Jordan, UT2
- Livermore, CA1
- Celina, TX1
- Morgan Hill, CA1
- Allen, TX1
- Hutto, TX1
Zawody
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $157 632–$204 500 | Santa Clara, CA | 8 cze 2026 | 8 cze 2026 | Certyfikowane |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | $157 632–$221 880 | Santa Clara, CA | 15 maj 2026 | 18 maj 2026 | Certyfikowane |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | $165 422–$215 500 Poziom III | Santa Clara, CA | 13 maj 2026 | 13 maj 2026 | Certyfikowane |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | $190 279–$245 000 | Santa Clara, CA | 6 maj 2026 | 6 maj 2026 | Certyfikowane |
| Senior Security Architect | $209 000 Poziom IV | Salt Lake City, UT | 23 kwi 2026 | 23 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Staff Engineer, Software | $149 429–$169 500 niepełny wymiar czasu pracy | Santa Clara, CA | 22 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $187 741–$221 880 Poziom II | Santa Clara, CA | 22 kwi 2026 | 22 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Senior Production Engineer | $141 000–$196 000 E-3 · Poziom II | Santa Clara, CA | 23 gru 2025 | 1 mar 2026 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $188 000–$200 000 Poziom II | Santa Clara, CA | 24 wrz 2025 | 14 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $150 000–$160 000 Poziom I | Santa Clara, CA | 27 sie 2025 | 15 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Staff Software Development Engineer in Test | $166 000–$200 000 Poziom III | Santa Clara, CA | 22 sie 2025 | 27 gru 2025 | Certyfikowane |
| Staff Site Reliability Engineer | $158 000–$210 000 Poziom IV | Allen, TX | 15 sie 2025 | 25 sie 2025 | Certyfikowane |
| Staff Platform Engineer | $224 000–$229 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 29 lip 2025 | 25 sie 2025 | Certyfikowane |
| Senior Site Reliability Engineer | $141 000–$176 000 Poziom IV | Hutto, TX | 22 lip 2025 | 4 sie 2025 | Certyfikowane |
| Senior Software Development Engineer in Test | $120 000–$130 000 Poziom III | South Jordan, UT | 16 lip 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $150 000–$176 000 Poziom I | Santa Clara, CA | 10 lip 2025 | 21 lip 2025 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $262 500 Poziom IV | Santa Clara, CA | 9 kwi 2025 | 9 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Staff Software Engineer | $181 155 Poziom III | Salt Lake City, UT | 1 kwi 2025 | 1 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Staff Software Engineer | $240 000 Poziom IV | Morgan Hill, CA | 11 mar 2025 | 21 mar 2025 | Certyfikowane |
| Senior Staff Software Engineer | $199 600 Poziom IV | Celina, TX | 11 mar 2025 | 21 mar 2025 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $134 071 Poziom III | Salt Lake City, UT | 28 lut 2025 | 4 mar 2025 | Certyfikowane |
| R&D Group Manager, Idaptive | $260 000 Poziom II | Santa Clara, CA | 23 gru 2024 | 20 cze 2025 | Certyfikowane |
| Manager, R&D | $240 000 | Santa Clara, CA | 7 maj 2024 | 20 maj 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer | $184 700 Poziom II | Santa Clara, CA | 15 mar 2024 | 19 cze 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Development Engineer in Test | $104 000 Poziom II | South Jordan, UT | 30 sty 2023 | 1 mar 2023 | Certyfikowane |
| Staff Software Development Engineer in Test | $145 000 Poziom II | Livermore, CA | 30 sty 2023 | 1 mar 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).