Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › D2Sol, Inc. › Senior Curam Developer

Senior Curam Developer w firmie D2Sol, Inc.: wynagrodzenia H-1B

18 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Curam Developer w firmie D2Sol, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $170 000; połowa środkowa: $170 000–$190 000.

Wnioski (LCA)18
Mediana oferowanego wynagrodzenia$170 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$170 000–$190 000
Percentyl 10.–90.$160 000–$194 000

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20238$177 500
Rok 20241$160 000
Rok 20256$170 000
Rok 20262$182 500

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$175 000
Poziom IV
Lexington, SC5 lis 20256 mar 2026Certyfikowane
$190 000
Poziom IV
Garner, NC4 lis 20256 mar 2026Certyfikowane
$200 000
Poziom IV
Lewisville, TX28 sie 202516 sty 2026Certyfikowane
$160 000
Poziom IV
Suwanee, GA16 maj 20251 lis 2025Certyfikowane
$140 000
Poziom III
Concord, NC1 kwi 202515 wrz 2025Certyfikowane
$170 000
Poziom IV
Indian Land, SC19 lut 20256 sie 2025Certyfikowane
$170 000
Poziom III
Cockeysville, MD25 lis 202415 lut 2025Certyfikowane
$170 000
Poziom IV
Tega Cay, SC31 paź 202417 kwi 2025Certyfikowane
$160 000
Poziom IV
Saint Paul, MN12 paź 20231 mar 2024Certyfikowane
$180 000
Poziom IV
Saint Paul, MN11 kwi 202324 kwi 2023Certyfikowane
$170 000
Poziom IV
Indian Land, SC3 mar 202313 mar 2023Certyfikowane
$175 000
Poziom IV
Washington, DC24 lut 20236 mar 2023Certyfikowane
$170 000
Poziom IV
Herndon, VA22 lut 20236 mar 2023Certyfikowane
$190 000
Poziom IV
Austin, TX30 sty 202313 lut 2023Certyfikowane
$200 000
Poziom IV
Washington, DC9 sty 202316 sty 2023Certyfikowane
$190 000
Poziom IV
Washington, DC4 sty 202316 sty 2023Certyfikowane
$200 000
Poziom IV
Washington, DC4 sty 202316 sty 2023Wycofane
$160 000
Poziom IV
Suwanee, GA21 paź 20221 lis 2022Certyfikowane

Senior Curam Developer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie D2Sol, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).