Strona główna › Pracodawcy › Deccan International
Deccan International: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Deccan International złożył 17 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 17. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $100 000.
Czy Deccan International sponsoruje wizy H-1B?
Deccan International złożył 17 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 8 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Strategic Analyst | 5 | $87 214 |
| Software Testing Engineer | 3 | $104 291 |
| Senior Software Developer | 2 | $135 000 |
| Director of Advanced Analytics and Development | 1 | $190 750 |
| Strategic Analyst II | 1 | $92 000 |
| Tactical Analyst | 1 | $65 000 |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $156 728 |
| Sr. Analyst, Strategic | 1 | $100 000 |
| Data Scientist | 1 | $167 087 |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $187 505 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $104 291 |
| Rok 2024 | 2 | $135 000 |
| Rok 2025 | 3 | $100 000 |
| Rok 2026 | 7 | $92 660 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)29%
- Poziom II (kwalifikowany)41%
- Poziom III (doświadczony)24%
- Poziom IV (pełna kompetencja)6%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists4
- Software Developers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer and Information Research Scientists2
- Operations Research Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Strategic Analyst | $87 214 Poziom II | Morrisville, NC | 8 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Analyst | $87 214 Poziom II | Morrisville, NC | 1 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Analyst | $92 660 Poziom III | Corpus Christi, TX | 17 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Analyst | $92 660 Poziom III | Corpus Christi, TX | 9 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | $187 505 Poziom II | San Diego, CA | 26 mar 2026 | 3 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Software Testing Engineer | $110 000–$126 000 Poziom I | San Jose, CA | 28 sty 2026 | 3 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Software Testing Engineer | $100 000–$110 000 Poziom I | San Jose, CA | 4 lis 2025 | 3 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Strategic Analyst | $85 000–$95 000 Poziom I | San Diego, CA | 24 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Data Scientist | $167 087 Poziom III | San Diego, CA | 24 lut 2025 | 26 lip 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Analyst, Strategic | $100 000–$110 000 Poziom III | Kalamazoo, MI | 6 gru 2024 | 20 lut 2025 | Certyfikowane |
| Senior Software Developer | $130 000–$135 000 Poziom II | San Diego, CA | 22 kwi 2024 | 11 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Developer | $140 000–$160 000 Poziom II | San Diego, CA | 28 mar 2024 | 11 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Strategic Analyst II | $92 000–$95 000 Poziom II | San Diego, CA | 19 maj 2023 | 26 sie 2023 | Certyfikowane |
| Tactical Analyst | $65 000–$75 000 Poziom I | San Diego, CA | 7 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | $156 728 Poziom II | San Diego, CA | 7 kwi 2023 | 3 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Software Testing Engineer | $104 291 Poziom I | San Diego, CA | 31 mar 2023 | 3 kwi 2023 | Certyfikowane |
| Director of Advanced Analytics and Development | $190 750 Poziom IV | San Diego, CA | 2 gru 2022 | 1 kwi 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).