Strona główna › Pracodawcy › Deloitte & Touche LLP › Solution Manager
Solution Manager w firmie Deloitte & Touche LLP: wynagrodzenia H-1B
44 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Solution Manager w firmie Deloitte & Touche LLP. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $130 144; połowa środkowa: $118 539–$140 650.
Wnioski (LCA)44
Mediana oferowanego wynagrodzenia$130 144
Środkowa połowa wynagrodzeń$118 539–$140 650
Percentyl 10.–90.$110 427–$159 267
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 12 | $121 493 |
| Rok 2024 | 15 | $118 539 |
| Rok 2025 | 15 | $144 789 |
| Rok 2026 | 2 | $157 579 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $161 800 Poziom IV | Gilbert, AZ | 23 sty 2026 | 3 lip 2026 | Certyfikowane |
| $153 358 Poziom IV | Gilbert, AZ | 23 sty 2026 | 3 lip 2026 | Certyfikowane |
| $146 661 Poziom IV | Lake Mary, FL | 28 sie 2025 | 6 lut 2026 | Certyfikowane |
| $149 200 Poziom IV | Sanford, FL | 28 sie 2025 | 6 lut 2026 | Certyfikowane |
| $145 600 | Aldie, VA | 30 cze 2025 | 8 lip 2025 | Certyfikowane |
| $133 185 | Arlington, VA | 30 cze 2025 | 8 lip 2025 | Certyfikowane |
| $187 700 Poziom IV | Wesley Chapel, FL | 26 cze 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| $144 789 Poziom IV | Dallas, TX | 26 cze 2025 | 13 lip 2025 | Certyfikowane |
| $194 100 Poziom IV | Celina, TX | 26 cze 2025 | 13 lip 2025 | Certyfikowane |
| $179 600 Poziom IV | Wesley Chapel, FL | 10 cze 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| $135 138 Poziom IV | Tampa, FL | 10 cze 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| $168 200 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 13 lut 2025 | 20 lut 2025 | Certyfikowane |
| $119 974 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 13 lut 2025 | 20 lut 2025 | Certyfikowane |
| $128 107 Poziom IV | Sanford, FL | 28 sty 2025 | 17 mar 2025 | Certyfikowane |
| $128 107 Poziom IV | Lake Mary, FL | 28 sty 2025 | 17 mar 2025 | Certyfikowane |
| $138 965 Poziom IV | Queen Creek, AZ | 23 sty 2025 | 30 sty 2025 | Certyfikowane |
| $138 965 Poziom IV | Gilbert, AZ | 23 sty 2025 | 30 sty 2025 | Certyfikowane |
| $138 965 Poziom IV | Chandler, AZ | 17 wrz 2024 | 26 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $138 965 Poziom IV | Gilbert, AZ | 17 wrz 2024 | 26 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $119 685 | Franklin, MA | 5 cze 2024 | 7 cze 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 30 maj 2024 | 31 maj 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 30 maj 2024 | 31 maj 2024 | Certyfikowane |
| $140 650 Poziom IV | Fort Worth, TX | 6 mar 2024 | 6 mar 2024 | Certyfikowane |
| $140 650 Poziom IV | McKinney, TX | 6 mar 2024 | 6 mar 2024 | Certyfikowane |
| $130 246 | Jersey City, NJ | 17 lut 2024 | 23 lut 2024 | Certyfikowane |
| $130 246 | Jersey City, NJ | 17 lut 2024 | 23 lut 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 29 sty 2024 | 2 lut 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 29 sty 2024 | 2 lut 2024 | Certyfikowane |
| $118 539 Poziom IV | Gilbert, AZ | 12 sty 2024 | 19 sty 2024 | Certyfikowane |
| $118 539 Poziom IV | Gilbert, AZ | 12 sty 2024 | 19 sty 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 5 sty 2024 | 5 sty 2024 | Certyfikowane |
| $110 427 Poziom IV | Mechanicsburg, PA | 5 sty 2024 | 5 sty 2024 | Certyfikowane |
| $133 037 Poziom IV | Lake Mary, FL | 8 wrz 2023 | 18 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $133 037 Poziom IV | Oviedo, FL | 8 wrz 2023 | 18 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $130 042 Poziom IV | Gilbert, AZ | 19 cze 2023 | 3 lip 2023 | Certyfikowane |
| $130 042 Poziom IV | Gilbert, AZ | 19 cze 2023 | 3 lip 2023 | Certyfikowane |
| $114 046 Poziom IV | Austin, TX | 14 mar 2023 | 14 mar 2023 | Certyfikowane |
| $103 147 Poziom IV | Camp Hill, PA | 14 mar 2023 | 14 mar 2023 | Certyfikowane |
| $116 421 | Gilbert, AZ | 17 lut 2023 | 19 lut 2023 | Certyfikowane |
| $116 421 | Gilbert, AZ | 17 lut 2023 | 19 lut 2023 | Certyfikowane |
| $123 677 Poziom IV | Sanford, FL | 31 sty 2023 | 6 lut 2023 | Certyfikowane |
| $123 677 Poziom IV | Lake Mary, FL | 31 sty 2023 | 6 lut 2023 | Certyfikowane |
| $119 309 Poziom IV | Tampa, FL | 18 lis 2022 | 28 lis 2022 | Certyfikowane |
| $119 309 Poziom IV | Wesley Chapel, FL | 18 lis 2022 | 28 lis 2022 | Certyfikowane |
Solution Manager u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Deloitte & Touche LLP
- Audit & Assurance Assistant$63 544
- Audit & Assurance Senior$84 718
- Advisory Senior Consultant$97 864
- Advisory Manager$133 037
- Audit & Assurance In-Charge$84 686
- Audit & Assurance Senior Assistant$63 669
- Audit & Assurance Manager$122 300
- Manager$157 810
- Advisory Consultant$72 384
- Advisory Senior Manager$173 323
- Audit & Assurance Analytics Specialist Senior$89 690
- Advisory Specialist Master$142 377
- Senior Consultant$120 286
- Solution Senior Consultant$98 176
- Audit & Assurance Senior Manager$148 450
- Senior Solution Delivery Lead$102 690
- Audit & Assurance Analytics Specialist Manager$141 062
- Audit & Assurance Senior Consultant$105 058
- Advisory Specialist Leader$153 920
- Advisory Specialist Senior$103 282
- Senior Manager$208 400
- Lead Software Engineer$101 743
- Solution Consultant$71 906
- Audit & Assurance Analytics Specialist Assistant$66 706
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).