Strona główna › Pracodawcy › Elevance Health, Inc. › Data Science Solutions Lead
Data Science Solutions Lead w firmie Elevance Health, Inc.: wynagrodzenia H-1B
11 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Data Science Solutions Lead w firmie Elevance Health, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $142 585; połowa środkowa: $135 698–$153 660.
Wnioski (LCA)11
Mediana oferowanego wynagrodzenia$142 585
Środkowa połowa wynagrodzeń$135 698–$153 660
Percentyl 10.–90.$133 194–$161 783
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $133 194 |
| Rok 2024 | 3 | $137 000 |
| Rok 2025 | 6 | $153 660 |
| Rok 2026 | 1 | $149 854 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $149 854 Poziom III | Chicago, IL | 12 gru 2025 | 5 cze 2026 | Certyfikowane |
| $154 825 Poziom IV | Atlanta, GA | 21 sie 2025 | 6 lut 2026 | Certyfikowane |
| $134 397 Poziom III | Atlanta, GA | 30 cze 2025 | 13 gru 2025 | Certyfikowane |
| $152 496 Poziom II | Atlanta, GA | 15 maj 2025 | 14 lis 2025 | Certyfikowane |
| $141 795 Poziom IV | Grand Prairie, TX | 15 maj 2025 | 9 cze 2025 | Certyfikowane |
| $161 783 Poziom IV | Houston, TX | 4 mar 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $161 783 Poziom IV | Houston, TX | 30 sty 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $142 585 Poziom IV | Tampa, FL | 15 lip 2024 | 15 lip 2024 | Certyfikowane |
| $137 000 Poziom III | Chicago, IL | 22 lut 2024 | 4 mar 2024 | Certyfikowane |
| $130 579 Poziom IV | Mason, OH | 21 lut 2024 | 21 cze 2024 | Certyfikowane |
| $133 194–$174 268 | Seattle, WA | 28 kwi 2023 | 8 maj 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Elevance Health, Inc.
- Engineer Lead$140 788
- Engineer Senior$130 989
- Engineer III$110 000
- Engineer Sr$122 515
- Systems Analyst Advisor$115 000
- Developer Advisor$121 886
- Engineer Lead Senior$170 010
- Solutions Engineer Advisor Senior$148 134
- Systems Analyst Senior Advisor$133 962
- IT Quality Control Advisor$106 305
- Business Information Consultant$108 124
- Engineer Lead Sr$136 822
- Systems Analyst Sr Advisor$119 621
- Business Information Developer Consultant$111 814
- IT Quality Control Senior Advisor$130 506
- Solutions Engineer Advisor Sr.$139 319
- Data Scientist$116 030
- Data Scientist Sr$131 061
- IT Quality Control Test Architect$133 900
- IT Quality Control Sr Advisor$110 448
- Data Science Sol Cons Sr$99 008
- Systems Analyst Executive Advisor$141 820
- Infrastructure Services Engineer Executive Advisor$170 413
- Developer Senior$112 484
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).