Strona główna › Pracodawcy › Epiroc Drilling Solutions LLC
Epiroc Drilling Solutions LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Epiroc Drilling Solutions LLC złożył 13 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 12. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $129 058.
Czy Epiroc Drilling Solutions LLC sponsoruje wizy H-1B?
Epiroc Drilling Solutions LLC złożył 13 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 14 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Global Technical Service Engineer 10408503 | 2 | $100 500 |
| Digitalization Analyst | 1 | $114 733 |
| Product Manager , Automation | 1 | $104 874 |
| General Manager - 8168836 | 1 | $155 147 |
| Automation Manager – Surface Division | 1 | $84 198 |
| Senior Project Manager M&A & Alternative Offering | 1 | $193 253 |
| General Manager Autonomous Haulage 9437636 | 1 | $325 000 |
| Regional Vice President Marketing & Operations 10006783 | 1 | $215 217 |
| Product Manager Automation 10061483 | 1 | $120 702 |
| Digitalization Analyst 10069494 | 1 | $137 413 |
| Automation Manager – Surface Mining 9961792 | 1 | $141 646 |
| Senior Mechanical Engineer - PSD 10328488 | 1 | $93 037 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $114 733 |
| Rok 2024 | 4 | $130 010 |
| Rok 2025 | 1 | $325 000 |
| Rok 2026 | 7 | $129 058 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)8%
- Poziom II (kwalifikowany)42%
- Poziom III (doświadczony)8%
- Poziom IV (pełna kompetencja)42%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Architectural and Engineering Managers5
- Mechanical Engineers3
- Data Scientists2
- Electrical Engineers2
- Electronics Engineers, Except Computer1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Global Technical Service Engineer 10408503 | $100 500 E-3 · Poziom II | Garland, TX | 14 maj 2026 | 21 maj 2026 | Certyfikowane |
| Global Technical Service Engineer 10408503 | $100 500 E-3 · Poziom II | Garland, TX | 13 maj 2026 | 21 maj 2026 | Wycofane |
| Senior Mechanical Engineer - PSD 10328488 | $93 037 | Garland, TX | 23 kwi 2026 | 23 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Automation Manager – Surface Mining 9961792 | $141 646 E-3 · Poziom I | Garland, TX | 19 lut 2026 | 7 mar 2026 | Certyfikowane |
| Digitalization Analyst 10069494 | $137 413 Poziom IV | Aurora, CO | 5 lut 2026 | 20 lip 2026 | Certyfikowane |
| Product Manager Automation 10061483 | $120 702 E-3 · Poziom II | Garland, TX | 16 gru 2025 | 1 sty 2026 | Certyfikowane |
| Regional Vice President Marketing & Operations 10006783 | $215 217 H-1B1 (Chile) · Poziom IV | Garland, TX | 18 lis 2025 | 29 lis 2025 | Certyfikowane |
| General Manager Autonomous Haulage 9437636 | $325 000 Poziom IV | Salt Lake City, UT | 28 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Senior Project Manager M&A & Alternative Offering | $193 253–$193 280 H-1B1 (Chile) · Poziom IV | Garland, TX | 17 kwi 2024 | 22 kwi 2024 | Certyfikowane |
| General Manager - 8168836 | $155 147–$205 023 H-1B1 (Singapur) · Poziom IV | Cottonwood Heights, UT | 20 mar 2024 | 1 maj 2024 | Certyfikowane |
| Automation Manager – Surface Division | $84 198–$124 000 E-3 · Poziom II | Garland, TX | 23 lut 2024 | 7 mar 2024 | Certyfikowane |
| Product Manager , Automation | $104 874–$111 090 E-3 · Poziom II | Broomfield, CO | 11 gru 2023 | 1 sty 2024 | Certyfikowane |
| Digitalization Analyst | $114 733–$146 917 Poziom III | Aurora, CO | 10 lip 2023 | 20 lip 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).