Strona główna › Pracodawcy › ExlService.com, LLC › Manager - Services
Manager - Services w firmie ExlService.com, LLC: wynagrodzenia H-1B
24 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Manager - Services w firmie ExlService.com, LLC. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $100 422; połowa środkowa: $96 408–$106 073.
Wnioski (LCA)24
Mediana oferowanego wynagrodzenia$100 422
Środkowa połowa wynagrodzeń$96 408–$106 073
Percentyl 10.–90.$84 947–$110 490
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 2 | $102 500 |
| Rok 2025 | 17 | $98 862 |
| Rok 2026 | 5 | $106 302 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $106 302 Poziom II | Jersey City, NJ | 2 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $101 200 Poziom III | Stillwater, OK | 20 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $99 600 Poziom II | Pittsburgh, PA | 19 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $117 300 Poziom II | Jersey City, NJ | 22 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $106 500 Poziom II | Rocky Hill, CT | 18 mar 2026 | 25 mar 2026 | Certyfikowane |
| $98 862 Poziom II | Pittsburgh, PA | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $84 947 Poziom II | Hartford, CT | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $84 947 Poziom II | Hartford, CT | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $84 947 Poziom II | Hartford, CT | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $105 997 Poziom II | Irving, TX | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $97 300 Poziom II | Pittsburgh, PA | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $84 947 Poziom II | Hartford, CT | 4 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $120 600 Poziom II | Hartford, CT | 1 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $103 584 Poziom II | Baltimore, MD | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $95 000 Poziom II | Hartford, CT | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $100 845 Poziom II | Hartford, CT | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $100 845 Poziom II | Dallas, TX | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $110 700 Poziom II | Irving, TX | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $100 000 Poziom II | Irving, TX | 31 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | Dallas, TX | 8 sty 2025 | 15 sty 2025 | Certyfikowane |
| $96 408 Poziom II | Hartford, CT | 17 paź 2024 | 1 lis 2024 | Certyfikowane |
| $96 408 Poziom II | Brentwood, TN | 7 paź 2024 | 1 lis 2024 | Certyfikowane |
| $105 000 Poziom II | Irving, TX | 13 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $100 000 Poziom II | Hartford, CT | 13 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie ExlService.com, LLC
- Project Manager$126 027
- Senior Manager$117 000
- Senior Consultant$110 000
- Engagement Manager$150 202
- Senior Analytics Consultant$98 862
- Manager$100 000
- Consultant II$98 008
- Assistant Vice President$142 771
- Lead Assistant Manager$95 882
- Analytics Consultant$75 000
- Senior Engagement Manager$178 305
- Assistant Manager$79 560
- Vice President$200 000
- Senior Business Analyst$79 125
- Assistant Manager - Services$88 000
- Consultant I$86 200
- Business Analyst$75 733
- Senior Software Engineer$115 856
- Senior Assistant Vice President$168 654
- Senior Developer$110 300
- Technical Architect$107 700
- Data Analyst$103 865
- Consultant$85 000
- Senior Software Developer$125 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).