Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Fulfil Solutions, Inc.

Fulfil Solutions, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Fulfil Solutions, Inc. złożył 11 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 11. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $128 690.

Wnioski (LCA)11
Certyfikowane11
Adres pracodawcyMountain View, CA
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$128 690
Środkowa połowa wynagrodzeń$96 200–$144 716
Percentyl 10.–90.$88 296–$172 931

Czy Fulfil Solutions, Inc. sponsoruje wizy H-1B?

Fulfil Solutions, Inc. złożył 11 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 1 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Fulfil Solutions, Inc.: 3 →

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Electrical Engineer2$115 232
Mechanical Engineer1$88 296
NPI Engineer1$88 296
Senior Industrial Engineer1$125 778
Test Engineer1$92 955
Sr. Software Engineer1$172 931
Sr. Robotics Engineer1$181 397
Manufacturing Engineer1$128 690
Staff Electrical Engineer1$158 413
Sr. NPI Engineer1$128 690

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20232$88 296
Rok 20244$112 612
Rok 20254$143 552
Rok 20261$131 019

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Electrical Engineer$131 019–$159 890
Poziom I
Mountain View, CA1 maj 202627 paź 2026Certyfikowane
Staff Electrical Engineer$158 413–$170 000
Poziom IV
Chelmsford, MA13 cze 202523 cze 2025Certyfikowane
Sr. NPI Engineer$128 690–$155 042
Poziom II
Mountain View, CA6 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
Sr. Robotics Engineer$181 397–$185 000
Poziom IV
Mountain View, CA30 gru 202420 sty 2025Certyfikowane
Manufacturing Engineer$128 690–$140 000
Poziom II
Mountain View, CA23 gru 20246 sty 2025Certyfikowane
Sr. Software Engineer$172 931–$185 000
Poziom II
Mountain View, CA1 sie 202410 sie 2024Certyfikowane
Test Engineer$92 955–$93 600
Poziom I
Mountain View, CA8 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
Senior Industrial Engineer$125 778–$135 000
Poziom III
Mountain View, CA4 sty 202410 sty 2024Certyfikowane
Electrical Engineer$99 445–$125 000
Poziom I
Mountain View, CA20 paź 202327 paź 2023Certyfikowane
NPI Engineer$88 296–$90 000
Poziom I
Mountain View, CA11 maj 202311 maj 2023Certyfikowane
Mechanical Engineer$88 296–$101 000
Poziom I
Mountain View, CA11 maj 202311 maj 2023Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).