Strona główna › Pracodawcy › General Motors › Software Integration Manager
Software Integration Manager w firmie General Motors: wynagrodzenia H-1B
5 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Integration Manager w firmie General Motors. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $127 610; połowa środkowa: $125 194–$139 360.
Wnioski (LCA)5
Mediana oferowanego wynagrodzenia$127 610
Środkowa połowa wynagrodzeń$125 194–$139 360
Percentyl 10.–90.$124 958–$140 216
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $125 194 |
| Rok 2025 | 1 | $139 360 |
| Rok 2026 | 1 | $140 786 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $140 786 Poziom IV | Milford, MI | 11 mar 2026 | 31 lip 2026 | Certyfikowane |
| $139 360 Poziom IV | Milford, MI | 19 mar 2025 | 16 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $124 800 Poziom IV | Milford, MI | 31 maj 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| $125 194 Poziom IV | Milford, MI | 25 maj 2023 | 1 cze 2023 | Certyfikowane |
| $127 610 Poziom IV | Milford, MI | 11 paź 2022 | 12 gru 2022 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie General Motors
- Senior Software Engineer$145 754
- Software Engineer$118 572
- Design Release Engineer$121 356
- Senior Systems Engineer$140 354
- Senior Design Release Engineer$128 064
- Staff Software Engineer$220 000
- Senior Quality Engineer$136 180
- Controller Integration Engineer$109 265
- Controls Design Engineer$106 559
- Senior Researcher$132 985
- Researcher$113 850
- Treasury Associate$126 875
- Senior Embedded Software Engineer$155 000
- Senior Hardware Engineer$138 719
- Manufacturing Controls Engineer$127 300
- Process Controls Engineer$111 384
- Controls System Engineer$122 021
- Cost Engineer$124 011
- Simulation Integration Engineer$110 244
- Senior Controller Integration Engineer$138 840
- Software Developer$118 408
- Java Developer$120 000
- Senior Product Manager$138 586
- Software Engineering$138 796
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).