Strona główna › Pracodawcy › Georgetown University › Postdoctoral Fellow
Postdoctoral Fellow w firmie Georgetown University: wynagrodzenia H-1B
31 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Postdoctoral Fellow w firmie Georgetown University. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $61 200; połowa środkowa: $56 856–$64 000.
Wnioski (LCA)31
Mediana oferowanego wynagrodzenia$61 200
Środkowa połowa wynagrodzeń$56 856–$64 000
Percentyl 10.–90.$54 529–$65 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 17 | $60 000 |
| Rok 2024 | 7 | $61 300 |
| Rok 2025 | 7 | $61 572 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $70 000 Poziom I | Washington, DC | 7 lut 2025 | 7 sie 2025 | Certyfikowane |
| $63 000 Poziom I | Washington, DC | 26 mar 2024 | 1 lip 2024 | Certyfikowane |
| $61 572 Poziom I | Washington, DC | 19 sty 2024 | 1 mar 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $65 000 Poziom I | Washington, DC | 25 paź 2023 | 1 gru 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $61 200 Poziom I | Washington, DC | 29 wrz 2023 | 1 lut 2024 | Certyfikowane |
| $53 760 Poziom I | Washington, DC | 28 wrz 2023 | 15 lis 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $63 000 Poziom I | Washington, DC | 26 wrz 2023 | 1 lut 2024 | Certyfikowane |
| $65 000 Poziom I | Washington, DC | 30 sie 2023 | 31 sie 2023 | Certyfikowane |
| $60 000 Poziom I | Washington, DC | 28 lip 2023 | 1 lis 2023 | Certyfikowane |
| $60 000 Poziom I | Washington, DC | 28 lip 2023 | 1 wrz 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $65 000 Poziom I | Washington, DC | 7 cze 2023 | 15 sie 2023 | Certyfikowane |
| $54 540 Poziom I | Washington, DC | 9 maj 2023 | 21 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $66 950 E-3 · Poziom I | Washington, DC | 21 kwi 2023 | 22 cze 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $61 000 Poziom I | Washington, DC | 20 kwi 2023 | 16 sie 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $60 000 Poziom I | Washington, DC | 10 mar 2023 | 6 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $57 000 Poziom I | Washington, DC | 6 sty 2023 | 15 cze 2023 | Certyfikowane |
| $56 000 Poziom I | Washington, DC | 4 sty 2023 | 1 maj 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $61 285 Poziom I | Washington, DC | 9 lis 2022 | 19 lut 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $57 842 Poziom I | Washington, DC | 7 lis 2022 | 14 gru 2022 | Certyfikowane |
| $62 000 Poziom I | Washington, DC | 26 paź 2022 | 1 lut 2023 | Certyfikowane |
| $61 300 Poziom I | Washington, DC | 26 sie 2022 | 7 sty 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $54 529 Poziom I | Washington, DC | 6 lip 2022 | 5 paź 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $61 200 Poziom I | Washington, DC | 16 cze 2022 | 1 lis 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $60 780 Poziom I | Washington, DC | 15 cze 2022 | 1 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $56 712 Poziom I | Washington, DC | 22 mar 2022 | 26 sie 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $65 000 Poziom III | Gaithersburg, MD | 1 mar 2022 | 1 lip 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $56 000 Poziom II | Washington, DC | 2 gru 2021 | 1 sty 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $72 000 Poziom I | Gaithersburg, MD | 9 mar 2021 | 1 wrz 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $50 367 Poziom I | Washington, DC | 4 lis 2020 | 1 maj 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $51 000 Poziom I | Washington, DC | 5 paź 2020 | 4 kwi 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $65 000 Poziom I | Gaithersburg, MD | 4 lis 2019 | 16 mar 2020 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Postdoctoral Fellow u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Georgetown University
- Assistant Professor$115 000
- Postdoctoral Associate$71 766
- Assistant Teaching Professor$70 000
- Research Associate$58 942
- Biostatistician$90 000
- Assistant Research Professor$77 610
- Research Assistant$53 300
- Senior Associate$93 150
- Staff Scientist$69 971
- Post Doctoral Research Associate$95 000
- Post Doctoral Fellow$65 000
- Research Instructor$75 638
- Research Technician$46 946
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).