Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › GlobalFoundries U.S., Inc. › Sr Engineer Integration Engineering

Sr Engineer Integration Engineering w firmie GlobalFoundries U.S., Inc.: wynagrodzenia H-1B

17 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Sr Engineer Integration Engineering w firmie GlobalFoundries U.S., Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $96 720; połowa środkowa: $92 810–$102 128.

Wnioski (LCA)17
Mediana oferowanego wynagrodzenia$96 720
Środkowa połowa wynagrodzeń$92 810–$102 128
Percentyl 10.–90.$92 810–$107 349

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20233$102 128
Rok 20243$92 810
Rok 20257$97 198
Rok 20264$104 002

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$114 962–$146 000
Poziom II
Malta, NY27 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$114 962–$146 000
Poziom III
Malta, NY13 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$85 000–$146 000
Poziom I
Malta, NY30 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$93 042–$119 000Malta, NY12 sty 20261 lut 2026Certyfikowane
$97 198–$119 000
Poziom II
Malta, NY18 wrz 20251 paź 2025Certyfikowane
$102 149–$119 000
Poziom II
Malta, NY18 lip 20254 sie 2025Certyfikowane
$98 072–$119 000
Poziom II
Malta, NY16 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$92 810–$119 000
Poziom II
Malta, NY12 maj 202530 maj 2025Certyfikowane
$102 274–$145 800
Poziom II
Malta, NY12 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$92 810–$119 000
Poziom II
Malta, NY20 lut 202527 lut 2025Certyfikowane
$92 810–$119 000
Poziom II
Malta, NY6 lut 202519 lut 2025Certyfikowane
$92 810–$142 000
Poziom II
Malta, NY29 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$92 810–$142 000
Poziom II
Malta, NY9 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$92 810–$142 000
Poziom II
Malta, NY9 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$96 720–$133 100
Poziom II
Malta, NY11 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
$102 128–$128 000
Poziom II
Malta, NY16 maj 202326 maj 2023Certyfikowane
$102 128–$128 000
Poziom II
Malta, NY21 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane

Inne stanowiska w firmie GlobalFoundries U.S., Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).