Strona główna › Pracodawcy › HCL America Inc › Account Manager - Individual Contributor
Account Manager - Individual Contributor w firmie HCL America Inc: wynagrodzenia H-1B
33 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Account Manager - Individual Contributor w firmie HCL America Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $124 384; połowa środkowa: $95 098–$142 428.
Wnioski (LCA)33
Mediana oferowanego wynagrodzenia$124 384
Środkowa połowa wynagrodzeń$95 098–$142 428
Percentyl 10.–90.$90 592–$157 281
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 2 | $112 164 |
| Rok 2025 | 24 | $107 338 |
| Rok 2026 | 6 | $129 956 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $131 000 Poziom II | Tampa, FL | 20 mar 2026 | 20 mar 2026 | Certyfikowane |
| $128 912 Poziom III | San Antonio, TX | 30 sty 2026 | 30 sty 2026 | Certyfikowane |
| $128 190 Poziom II | Secaucus, NJ | 2 sty 2026 | 2 sty 2026 | Certyfikowane |
| $152 193 Poziom III | Morrisville, NC | 24 gru 2025 | 24 gru 2025 | Certyfikowane |
| $126 048 Poziom III | Frisco, TX | 23 gru 2025 | 26 lut 2026 | Certyfikowane |
| $157 590 Poziom III | Redmond, WA | 8 gru 2025 | 26 mar 2026 | Certyfikowane |
| $90 147 Poziom II | Redmond, WA | 13 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $94 786 Poziom II | Rolling Meadows, IL | 11 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $94 786 Poziom II | Deerfield, IL | 9 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $80 163 Poziom II | Olathe, KS | 7 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $80 163 Poziom II | Olathe, KS | 30 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $94 786 Poziom II | Rolling Meadows, IL | 30 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $95 202 Poziom II | San Antonio, TX | 30 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $104 000 Poziom II | Frisco, TX | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $124 384 Poziom II | East Brunswick, NJ | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $104 000 Poziom II | Frisco, TX | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $104 000 Poziom II | Frisco, TX | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $124 384 Poziom II | East Brunswick, NJ | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $124 384 Poziom II | East Brunswick, NJ | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $90 147 Poziom II | Redmond, WA | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $104 000 Poziom II | Frisco, TX | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $124 384 Poziom II | East Brunswick, NJ | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $139 256 Poziom II | Santa Clara, CA | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $162 225 Poziom IV | Troy, MI | 15 maj 2025 | 8 sie 2025 | Certyfikowane |
| $110 677 Poziom III | Dearborn, MI | 13 maj 2025 | 13 maj 2025 | Certyfikowane |
| $151 944 Poziom III | Boca Raton, FL | 19 mar 2025 | 19 mar 2025 | Certyfikowane |
| $151 944 Poziom III | Boca Raton, FL | 19 mar 2025 | 19 mar 2025 | Certyfikowane |
| $200 304 Poziom IV | Santa Clara, CA | 15 mar 2025 | 15 mar 2025 | Certyfikowane |
| $213 878 Poziom IV | Redmond, WA | 11 mar 2025 | 8 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $154 500 Poziom III | Redmond, WA | 4 lut 2025 | 10 lip 2025 | Certyfikowane |
| $154 500 Poziom III | Redmond, WA | 3 lut 2025 | 10 lip 2025 | Wycofane |
| $94 598 Poziom II | San Antonio, TX | 16 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $129 730 Poziom II | Santa Clara, CA | 8 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie HCL America Inc
- Programmer Analyst - II$97 214
- System Architect - III$114 200
- Systems Analyst - III$115 357
- IT Project Managers - IV$128 700
- Senior Technical Lead$97 115
- IT Project Managers - III$110 538
- System Architect - IV$138 431
- Systems Analyst - II$95 514
- Technical Lead$91 728
- Technical Architect$107 588
- Test Analyst - II$91 978
- Project Manager - III$112 050
- IT Project Manager - IV$130 537
- Senior Technical Architect$118 718
- Senior Developer$68 640
- IT Project Manager - III$107 099
- Systems Analyst - IV$138 195
- Mechanical Engineers - II$89 378
- Network Administrator - III$104 936
- System Architect - II$100 984
- Technical Specialist$109 504
- Test Manager - III$112 443
- Technical Manager$106 744
- Program Manager$126 818
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).