Strona główna › Pracodawcy › Hewlett Packard Enterprise Company › Senior Systems/Software Engineer
Senior Systems/Software Engineer w firmie Hewlett Packard Enterprise Company: wynagrodzenia H-1B
63 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Systems/Software Engineer w firmie Hewlett Packard Enterprise Company. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $178 740; połowa środkowa: $143 790–$201 323.
Wnioski (LCA)63
Mediana oferowanego wynagrodzenia$178 740
Środkowa połowa wynagrodzeń$143 790–$201 323
Percentyl 10.–90.$135 375–$206 006
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 10 | $153 889 |
| Rok 2025 | 22 | $153 806 |
| Rok 2026 | 31 | $181 293 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $207 173–$276 500 | Milpitas, CA | 9 cze 2026 | 4 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $154 669–$276 500 Poziom IV | Charlotte, NC | 9 cze 2026 | 20 lis 2026 | Certyfikowane |
| $161 741–$276 500 Poziom IV | Durham, NC | 7 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $149 718–$276 500 Poziom IV | Spring, TX | 6 maj 2026 | 5 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $181 293–$276 500 Poziom III | San Jose, CA | 4 maj 2026 | 11 maj 2026 | Certyfikowane |
| $205 430–$276 500 | Sunnyvale, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $205 430–$276 500 | Sunnyvale, CA | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $154 606–$276 500 Poziom III | Westford, MA | 7 kwi 2026 | 4 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $181 293–$276 500 Poziom III | San Jose, CA | 30 mar 2026 | 22 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $205 430–$276 500 | San Jose, CA | 18 mar 2026 | 23 lip 2026 | Certyfikowane |
| $143 790–$276 500 Poziom IV | Roseville, CA | 12 mar 2026 | 8 sie 2026 | Certyfikowane |
| $131 997–$276 500 Poziom II | Berkeley Heights, NJ | 12 mar 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $205 430–$276 500 | Sunnyvale, CA | 27 lut 2026 | 24 lip 2026 | Certyfikowane |
| $201 053–$276 500 Poziom IV | Sunnyvale, CA | 20 lut 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $157 560–$276 500 Poziom IV | Durham, NC | 13 lut 2026 | 27 lip 2026 | Certyfikowane |
| $181 293–$276 500 Poziom III | Sunnyvale, CA | 11 lut 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $181 293–$276 500 Poziom III | Sunnyvale, CA | 3 lut 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $187 741–$276 500 Poziom II | Sunnyvale, CA | 3 lut 2026 | 28 lip 2026 | Certyfikowane |
| $205 430–$276 500 | Sunnyvale, CA | 2 lut 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $134 971–$276 500 Poziom III | Frisco, TX | 2 lut 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $206 150–$260 500 | San Jose, CA | 28 sty 2026 | 17 mar 2026 | Certyfikowane |
| $185 250–$276 500 | Sunnyvale, CA | 21 sty 2026 | 20 lut 2026 | Certyfikowane |
| $208 660–$276 500 | Sunnyvale, CA | 20 sty 2026 | 15 lip 2026 | Certyfikowane |
| $140 733–$276 500 Poziom IV | Westford, MA | 8 sty 2026 | 14 sty 2026 | Certyfikowane |
| $165 422–$260 500 Poziom III | Sunnyvale, CA | 23 gru 2025 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $159 389–$276 500 | Round Rock, TX | 4 gru 2025 | 29 mar 2026 | Certyfikowane |
| $208 660–$276 500 | San Jose, CA | 4 gru 2025 | 20 maj 2026 | Certyfikowane |
| $139 214–$270 000 Poziom III | Durham, NC | 18 lis 2025 | 13 maj 2026 | Certyfikowane |
| $173 618–$270 000 Poziom IV | Roseville, CA | 18 lis 2025 | 12 maj 2026 | Certyfikowane |
| $208 950–$270 000 | San Jose, CA | 18 lis 2025 | 25 sty 2026 | Certyfikowane |
| $210 888–$270 000 | San Jose, CA | 12 lis 2025 | 3 mar 2026 | Certyfikowane |
| $143 790–$270 000 Poziom IV | Roseville, CA | 22 wrz 2025 | 7 mar 2026 | Certyfikowane |
| $210 888–$270 000 | San Jose, CA | 22 wrz 2025 | 26 lut 2026 | Certyfikowane |
| $189 234–$270 000 | Seattle, WA | 6 sie 2025 | 7 sty 2026 | Certyfikowane |
| $131 685–$270 000 Poziom IV | Fort Collins, CO | 11 lip 2025 | 11 gru 2025 | Certyfikowane |
| $143 790–$270 000 Poziom IV | Fort Collins, CO | 9 lip 2025 | 31 gru 2025 | Certyfikowane |
| $201 323–$270 000 Poziom IV | San Jose, CA | 4 cze 2025 | 9 lip 2025 | Certyfikowane |
| $181 855–$270 000 | San Jose, CA | 19 maj 2025 | 26 sie 2025 | Certyfikowane |
| $149 947–$270 000 Poziom IV | Spring, TX | 18 mar 2025 | 11 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $151 923–$270 000 Poziom IV | Andover, MA | 3 mar 2025 | 19 sie 2025 | Certyfikowane |
| $129 709–$270 000 Poziom IV | Durham, NC | 25 lut 2025 | 23 sie 2025 | Certyfikowane |
| $155 688–$270 000 Poziom IV | Charlotte, NC | 12 lut 2025 | 13 maj 2025 | Certyfikowane |
| $117 500–$270 000 Poziom IV | Cranston, RI | 10 lut 2025 | 31 lip 2025 | Certyfikowane |
| $190 486–$270 000 Poziom IV | Seattle, WA | 5 lut 2025 | 8 lip 2025 | Certyfikowane |
| $136 989–$270 000 Poziom IV | Austin, TX | 5 lut 2025 | 27 lip 2025 | Certyfikowane |
| $137 862–$270 000 Poziom IV | Roseville, CA | 9 sty 2025 | 19 cze 2025 | Certyfikowane |
| $137 862–$270 000 Poziom IV | Roseville, CA | 12 gru 2024 | 2 cze 2025 | Certyfikowane |
| $178 740–$270 000 | San Jose, CA | 6 gru 2024 | 21 maj 2025 | Certyfikowane |
| $201 323–$259 500 Poziom IV | San Jose, CA | 6 gru 2024 | 29 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $178 740–$270 000 | San Jose, CA | 19 lis 2024 | 15 maj 2025 | Certyfikowane |
| $201 323–$259 500 Poziom IV | San Jose, CA | 2 paź 2024 | 29 gru 2024 | Certyfikowane |
| $129 709–$225 500 Poziom IV | Durham, NC | 2 paź 2024 | 2 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $201 323–$259 500 Poziom IV | San Jose, CA | 30 wrz 2024 | 2 sty 2025 | Certyfikowane |
| $155 709–$214 000 Poziom IV | Round Rock, TX | 10 wrz 2024 | 6 mar 2025 | Certyfikowane |
| $150 530–$225 500 Poziom IV | Fort Collins, CO | 5 wrz 2024 | 22 lis 2024 | Certyfikowane |
| $140 005–$225 500 Poziom IV | Spring, TX | 19 sie 2024 | 13 lut 2025 | Certyfikowane |
| $201 323–$259 500 Poziom IV | San Jose, CA | 24 lip 2024 | 21 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $152 069–$225 500 Poziom IV | Fort Collins, CO | 22 maj 2024 | 13 lis 2024 | Certyfikowane |
| $202 731–$259 500 | San Jose, CA | 22 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $202 731–$259 500 | San Jose, CA | 22 maj 2024 | 27 sie 2024 | Certyfikowane |
| $202 731–$259 500 | San Jose, CA | 22 maj 2024 | 4 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $139 464–$225 500 Poziom IV | Austin, TX | 13 maj 2024 | 13 paź 2024 | Certyfikowane |
| $113 000–$214 000 Poziom IV | Greensboro, NC | 9 maj 2024 | 29 wrz 2024 | Certyfikowane |
Senior Systems/Software Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Hewlett Packard Enterprise Company
- Cloud Developer III$151 251
- Cloud Developer II$132 579
- Senior Cloud Developer$185 687
- Cloud Developer$149 142
- Systems/Software Engineer II$131 144
- Systems/Software Engineer$145 000
- Systems/Software Engineer III$139 443
- Principal Cloud Developer$210 704
- Sr. Cloud Developer$180 000
- Principal Systems/Software Engineer$201 053
- Systems/Software Engineer I$98 218
- Cloud Developer I$108 575
- Software Designer$150 660
- Senior IT Developer/Engineer$140 005
- Systems/Software Engineer VI$168 937
- Product Manager III$143 746
- IT Developer/Engineer$139 349
- Systems/Software Engineer V$160 000
- Engineer$143 100
- Product Manager II$135 068
- Product Manager$150 000
- AI and Machine Learning Engineer III$153 000
- Principal Engineer$143 790
- Senior Engineer$152 412
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).