Strona główna › Pracodawcy › Humana Inc. › Lead Technology Leadership Professional
Lead Technology Leadership Professional w firmie Humana Inc.: wynagrodzenia H-1B
35 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Lead Technology Leadership Professional w firmie Humana Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $139 508; połowa środkowa: $131 835–$147 050.
Wnioski (LCA)35
Mediana oferowanego wynagrodzenia$139 508
Środkowa połowa wynagrodzeń$131 835–$147 050
Percentyl 10.–90.$127 556–$156 199
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 13 | $140 000 |
| Rok 2024 | 7 | $132 000 |
| Rok 2025 | 10 | $138 675 |
| Rok 2026 | 5 | $143 495 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $138 264–$158 264 Poziom IV | Louisville, KY | 21 maj 2026 | 12 paź 2026 | Certyfikowane |
| $139 508–$159 508 Poziom IV | Louisville, KY | 1 kwi 2026 | 21 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $152 847–$172 847 Poziom IV | Delaware, OH | 11 mar 2026 | 14 sie 2026 | Certyfikowane |
| $168 464–$188 464 | San Ramon, CA | 17 gru 2025 | 9 maj 2026 | Certyfikowane |
| $143 495–$163 495 Poziom IV | Fairfield Township, OH | 27 lis 2025 | 15 maj 2026 | Certyfikowane |
| $156 998–$167 628 Poziom IV | Aubrey, TX | 23 wrz 2025 | 17 mar 2026 | Certyfikowane |
| $143 238–$163 238 Poziom IV | Louisville, KY | 14 sie 2025 | 10 lut 2026 | Certyfikowane |
| $126 869–$146 869 Poziom III | Louisville, KY | 10 lip 2025 | 6 sty 2026 | Certyfikowane |
| $136 000–$156 000 Poziom IV | Louisville, KY | 8 maj 2025 | 3 lis 2025 | Certyfikowane |
| $141 350–$161 350 Poziom IV | Overland Park, KS | 2 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $130 000–$150 000 Poziom IV | Louisville, KY | 29 kwi 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| $150 085–$170 085 Poziom IV | Louisville, KY | 23 kwi 2025 | 20 paź 2025 | Certyfikowane |
| $147 100–$167 100 Poziom IV | Louisville, KY | 15 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $128 586–$145 200 Poziom IV | Louisville, KY | 13 sty 2025 | 29 cze 2025 | Certyfikowane |
| $119 890–$132 000 | Louisville, KY | 6 sty 2025 | 29 cze 2025 | Certyfikowane |
| $147 000–$167 000 Poziom IV | Georgetown, IN | 2 sie 2024 | 1 lut 2025 | Certyfikowane |
| $134 829–$154 829 Poziom II | Louisville, KY | 10 lip 2024 | 2 sty 2025 | Certyfikowane |
| $144 851–$164 851 Poziom II | Celina, TX | 3 lip 2024 | 8 lip 2024 | Certyfikowane |
| $130 000–$150 000 Poziom II | Louisville, KY | 26 cze 2024 | 8 lip 2024 | Certyfikowane |
| $130 000–$150 000 Poziom IV | Louisville, KY | 12 lut 2024 | 14 cze 2024 | Certyfikowane |
| $124 820–$144 820 Poziom IV | Louisville, KY | 16 sty 2024 | 12 maj 2024 | Certyfikowane |
| $132 000–$152 000 Poziom IV | Woodbury, MN | 5 gru 2023 | 1 cze 2024 | Certyfikowane |
| $155 000 Poziom IV | Columbus, OH | 1 sie 2023 | 14 sie 2023 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom IV | Louisville, KY | 14 lip 2023 | 10 paź 2023 | Certyfikowane |
| $138 911 Poziom IV | Cumming, GA | 16 maj 2023 | 23 maj 2023 | Certyfikowane |
| $141 120 Poziom IV | Louisville, KY | 10 maj 2023 | 12 paź 2023 | Certyfikowane |
| $150 000 Poziom IV | Mason, OH | 5 maj 2023 | 15 maj 2023 | Certyfikowane |
| $176 000 Poziom IV | San Ramon, CA | 4 maj 2023 | 9 maj 2023 | Certyfikowane |
| $140 000 Poziom IV | Louisville, KY | 21 kwi 2023 | 18 paź 2023 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom IV | Louisville, KY | 22 mar 2023 | 21 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $131 670 Poziom IV | Louisville, KY | 2 mar 2023 | 1 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $144 000 Poziom II | Celina, TX | 24 lut 2023 | 3 mar 2023 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom IV | De Pere, WI | 3 lut 2023 | 17 lip 2023 | Certyfikowane |
| $158 483 Poziom IV | Louisville, KY | 3 sty 2023 | 16 lut 2023 | Certyfikowane |
| $119 845 Poziom IV | Louisville, KY | 8 gru 2022 | 2 cze 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Humana Inc.
- Senior Software Engineer$128 566
- Senior Full Stack Engineer$130 645
- Senior Application Architect$134 992
- Senior Cloud Solutions Engineer$137 000
- Senior Business Intelligence Engineer$104 624
- Lead Cloud Architect$157 560
- Lead Software Engineer$152 565
- Senior Data Engineer$143 000
- Lead Application Architect$155 000
- Physical Therapist$94 619
- Senior Technology Leadership Professional$129 000
- Senior Cloud Architect$147 899
- Senior Data Scientist$136 975
- Software Engineer 2$105 500
- Lead Full Stack Engineer$154 967
- Senior Cloud Services Engineer$132 860
- Lead Data Scientist$155 000
- Lead Solutions Architect$165 000
- Lead Cloud Solutions Engineer$155 344
- Senior Cognitive/Machine Learning Professional$154 542
- Associate Director, Technology Solutions$156 125
- Senior Solutions Architect$140 000
- Cognitive/Machine Learning Lead$172 000
- Senior Product Owner$111 113
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).