Strona główna › Pracodawcy › Inceptio Technology, Inc.
Inceptio Technology, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Inceptio Technology, Inc. złożył 10 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 10. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $164 242.
Czy Inceptio Technology, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Inceptio Technology, Inc. złożył 10 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 20 cze 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $128 315 |
| Senior Security Engineer | 2 | $180 250 |
| Software Engineer II | 2 | $136 630 |
| Staff Engineer | 1 | $203 490 |
| Mechanical Engineer | 1 | $217 177 |
| Embedded Engineer | 1 | $150 449 |
| Firmware Engineer | 1 | $178 035 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $210 334 |
| Rok 2024 | 3 | $150 449 |
| Rok 2025 | 5 | $136 630 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Firmware Engineer | $178 035 Poziom II | Santa Clara, CA | 20 cze 2025 | 13 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Senior Security Engineer | $180 250 Poziom II | Santa Clara, CA | 7 mar 2025 | 7 mar 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $136 630 Poziom I | Fremont, CA | 17 paź 2024 | 28 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $136 630 Poziom I | Fremont, CA | 16 paź 2024 | 16 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $136 630 Poziom I | Fremont, CA | 30 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Embedded Engineer | $150 449 Poziom I | Fremont, CA | 7 sie 2024 | 20 gru 2024 | Certyfikowane |
| Senior Security Engineer | $180 250 Poziom II | Fremont, CA | 2 lip 2024 | 26 lip 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $120 000 Poziom I | Fremont, CA | 10 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $217 177 Poziom IV | Fremont, CA | 11 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Staff Engineer | $203 490 Poziom IV | Fremont, CA | 11 paź 2022 | 30 mar 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).