Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Insurance Services Office, Inc › Software Engineer II

Software Engineer II w firmie Insurance Services Office, Inc: wynagrodzenia H-1B

17 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Engineer II w firmie Insurance Services Office, Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $110 160; połowa środkowa: $108 810–$113 421.

Wnioski (LCA)17
Mediana oferowanego wynagrodzenia$110 160
Środkowa połowa wynagrodzeń$108 810–$113 421
Percentyl 10.–90.$100 700–$121 236

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20236$109 405
Rok 20244$105 350
Rok 20254$112 041
Rok 20263$113 421

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$110 705
Poziom I
Jersey City, NJ11 maj 202618 sie 2026Certyfikowane
$113 421
Poziom I
Jersey City, NJ1 kwi 202613 kwi 2026Certyfikowane
$117 260
Poziom I
Jersey City, NJ8 gru 20257 cze 2026Certyfikowane
$117 021–$123 500
Poziom II
Parker, CO25 cze 202524 gru 2025Certyfikowane
$113 412
Poziom I
San Diego, CA21 kwi 20251 paź 2025Certyfikowane
$110 160Burr Ridge, IL13 lut 202514 lip 2025Certyfikowane
$110 670Burr Ridge, IL16 sty 20256 lip 2025Certyfikowane
$110 000
Poziom I
Jersey City, NJ18 cze 202426 cze 2024Certyfikowane
$100 700
Poziom I
Jersey City, NJ20 mar 20241 kwi 2024Certyfikowane
$100 700
Poziom I
Jersey City, NJ5 mar 202430 sie 2024Certyfikowane
$110 000
Poziom II
Burr Ridge, IL1 lis 202313 lis 2023Certyfikowane
$110 000
Poziom I
Jersey City, NJ17 kwi 20237 cze 2023Certyfikowane
$108 810
Poziom II
Burr Ridge, IL21 mar 202326 sie 2023Certyfikowane
$95 900
Poziom I
Jersey City, NJ3 mar 202318 sie 2023Certyfikowane
$102 482–$116 110
Poziom II
Castle Pines, CO27 gru 20229 sty 2023Certyfikowane
$127 200McLean, VA21 paź 202224 paź 2022Certyfikowane
$127 200
Poziom II
McLean, VA20 paź 202224 paź 2022Certyfikowane, następnie wycofane

Software Engineer II u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Insurance Services Office, Inc

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).