Strona główna › Pracodawcy › Johnson Controls Fire Protection LP
Johnson Controls Fire Protection LP: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Johnson Controls Fire Protection LP złożył 14 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 14. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $117 666.
Czy Johnson Controls Fire Protection LP sponsoruje wizy H-1B?
Johnson Controls Fire Protection LP złożył 14 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 26 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Principal Electrical Engineer | 3 | $134 597 |
| Electrical Engineer II | 2 | $85 426 |
| Software Engineer IV ML1 | 2 | $124 550 |
| Product Manager | 2 | $109 740 |
| Software Engineer | 1 | $90 854 |
| Electronics Design Engineer | 1 | $78 853 |
| Mech Eng II - Prod Dev | 1 | $78 853 |
| Software Quality Assurance Lead | 1 | $119 912 |
| Senior Fire & Security System Engineer | 1 | $120 078 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $120 141 |
| Rok 2024 | 3 | $90 854 |
| Rok 2025 | 6 | $117 666 |
| Rok 2026 | 2 | $119 995 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)14%
- Poziom II (kwalifikowany)21%
- Poziom III (doświadczony)43%
- Poziom IV (pełna kompetencja)21%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Electrical Engineers6
- Operations Research Analysts2
- Commercial and Industrial Designers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Software Developers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Fire & Security System Engineer | $120 078–$124 230 Poziom IV | Honolulu, HI | 26 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer IV ML1 | $119 912–$136 600 Poziom III | Westford, MA | 4 lis 2025 | 31 mar 2026 | Certyfikowane |
| Principal Electrical Engineer | $134 597–$172 428 Poziom III | Westford, MA | 12 sie 2025 | 6 lut 2026 | Certyfikowane |
| Software Quality Assurance Lead | $119 912–$150 000 Poziom III | Westford, MA | 2 lip 2025 | 21 lip 2025 | Certyfikowane |
| Electronics Design Engineer | $78 853–$94 314 Poziom II | Westford, MA | 21 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mech Eng II - Prod Dev | $78 853–$89 071 Poziom II | Westford, MA | 7 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Principal Electrical Engineer | $135 824–$172 428 Poziom III | Westford, MA | 12 lut 2025 | 12 sie 2025 | Certyfikowane |
| Product Manager | $115 419–$126 603 Poziom IV | Westford, MA | 17 sty 2025 | 27 sty 2025 | Certyfikowane |
| Electrical Engineer II | $90 626–$90 802 Poziom I | Westford, MA | 5 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $90 854 Poziom II | Westford, MA | 25 cze 2024 | 7 lis 2024 | Certyfikowane |
| Product Manager | $104 062–$119 000 Poziom IV | Westford, MA | 13 lut 2024 | 4 mar 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer IV ML1 | $129 189–$132 000 Poziom III | Westford, MA | 18 maj 2023 | 29 maj 2023 | Certyfikowane |
| Electrical Engineer II | $80 226–$100 000 Poziom I | Westford, MA | 2 mar 2023 | 2 sie 2023 | Certyfikowane |
| Principal Electrical Engineer | $120 141–$163 641 Poziom III | Westford, MA | 19 paź 2022 | 31 paź 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).