Strona główna › Pracodawcy › JPMorgan Chase & Co. › Associate Data Scientist
Associate Data Scientist w firmie JPMorgan Chase & Co.: wynagrodzenia H-1B
53 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Associate Data Scientist w firmie JPMorgan Chase & Co.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $130 000; połowa środkowa: $120 000–$144 500.
Wnioski (LCA)53
Mediana oferowanego wynagrodzenia$130 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$120 000–$144 500
Percentyl 10.–90.$115 000–$159 640
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 31 | $130 000 |
| Rok 2024 | 13 | $125 000 |
| Rok 2025 | 8 | $136 500 |
| Rok 2026 | 1 | $120 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $120 000 Poziom II | Plano, TX | 3 kwi 2026 | 11 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | Plano, TX | 2 cze 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| $116 064 Poziom III | Plano, TX | 16 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $140 000 Poziom II | Washington, DC | 12 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom II | Columbus, OH | 8 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $136 800 Poziom II | Wilmington, DE | 7 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $136 200 Poziom II | New York, NY | 7 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $158 200 Poziom II | New York, NY | 7 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $168 100 | Palo Alto, CA | 24 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $122 500 Poziom II | New York, NY | 15 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $160 000 Poziom III | New York, NY | 9 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $123 000 Poziom II | Columbus, OH | 3 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | New York, NY | 3 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | New York, NY | 2 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $156 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 5 mar 2024 | 31 sie 2024 | Certyfikowane |
| $144 500 Poziom III | Jersey City, NJ | 6 lut 2024 | 12 lip 2024 | Certyfikowane |
| $125 000 Poziom III | Columbus, OH | 3 lis 2023 | 11 gru 2023 | Certyfikowane |
| $161 600 Poziom III | Jersey City, NJ | 13 paź 2023 | 13 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $180 000 Poziom III | New York, NY | 24 sie 2023 | 25 sie 2023 | Certyfikowane |
| $100 000 Poziom II | Wilmington, DE | 16 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 14 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $148 000 Poziom III | Seattle, WA | 14 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom IV | Columbus, OH | 14 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $121 300 Poziom III | Wilmington, DE | 14 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 11 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom III | Plano, TX | 11 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $130 416 Poziom II | Palo Alto, CA | 19 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $155 000 Poziom III | New York, NY | 9 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $120 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 8 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom II | Palo Alto, CA | 8 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | Columbus, OH | 2 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $125 000 Poziom II | New York, NY | 2 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | Plano, TX | 24 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $120 000 Poziom II | New York, NY | 21 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $123 000 Poziom III | Chicago, IL | 19 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $160 000 Poziom IV | New York, NY | 18 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | Plano, TX | 18 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $125 000 Poziom II | New York, NY | 18 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $128 000 Poziom III | Wilmington, DE | 17 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $140 000 Poziom III | Plano, TX | 31 mar 2023 | 17 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $112 500 Poziom II | Plano, TX | 17 mar 2023 | 14 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $150 000 Poziom III | Seattle, WA | 6 mar 2023 | 27 mar 2023 | Certyfikowane |
| $125 000 Poziom II | New York, NY | 2 mar 2023 | 20 mar 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $135 000 Poziom IV | Plano, TX | 23 lut 2023 | 23 lut 2023 | Certyfikowane |
| $140 000 Poziom III | Jersey City, NJ | 7 lut 2023 | 13 lut 2023 | Certyfikowane |
| $150 000 Poziom III | New York, NY | 1 lis 2022 | 12 gru 2022 | Certyfikowane |
| $120 000 Poziom I | Palo Alto, CA | 27 paź 2022 | 7 lis 2022 | Certyfikowane |
| $120 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 27 paź 2022 | 5 gru 2022 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom IV | Wilmington, DE | 24 paź 2022 | 28 lis 2022 | Certyfikowane |
| $145 000 Poziom III | New York, NY | 22 wrz 2022 | 24 paź 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $125 000 Poziom II | New York, NY | 5 paź 2020 | 29 sty 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $120 000 Poziom IV | Wilmington, DE | 25 sie 2020 | 30 paź 2020 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $160 000 Poziom II | San Mateo, CA | 25 cze 2020 | 22 gru 2020 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Associate Data Scientist u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160 000
- Associate, Software Engineer III$139 000
- Associate, Software Engineer$131 000
- Vice President, Software Engineer$160 000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177 750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181 700
- Vice President, Software Engineering$153 300
- Software Engineer$130 000
- Vice President, Product Manager$159 500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164 650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182 000
- Associate, Software Engineering$126 000
- Associate$150 000
- Vice President, Quantitative Research$205 000
- Associate, Investment Banking$175 000
- Associate, Software Engineer II$121 500
- Associate, Quant Analytics$115 000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125 000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170 000
- Associate, Strategic Analytics$107 000
- Vice President, Data Scientist Lead$162 000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157 050
- Financial Analyst$108 723
- Vice President, Technology Support Lead$141 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).