Strona główna › Pracodawcy › JSSI Management Enterprises, LLC
JSSI Management Enterprises, LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
JSSI Management Enterprises, LLC złożył 16 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 15. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $82 738.
Czy JSSI Management Enterprises, LLC sponsoruje wizy H-1B?
JSSI Management Enterprises, LLC złożył 16 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 4 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $82 738 |
| Data Solutions and Analytics Manager | 3 | $127 500 |
| Technical Coordinator Fleet Services | 2 | $52 483 |
| Accounting Analyst | 2 | $71 132 |
| Manager Strategic Marketing | 2 | $116 000 |
| Aircraft Teardown and Inventory Manager | 1 | $80 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $134 971 |
| Customer Experience Representative, Engines | 1 | $70 800 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $63 483 |
| Rok 2024 | 9 | $116 000 |
| Rok 2026 | 3 | $75 264 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)38%
- Poziom II (kwalifikowany)25%
- Poziom III (doświadczony)19%
- Poziom IV (pełna kompetencja)19%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers5
- Operations Research Analysts3
- Accountants and Auditors2
- Logisticians2
- Marketing Managers2
- Industrial Engineers1
- Engineering Technologists and Technicians, Except Drafters, All Other1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Accounting Analyst | $75 264 Poziom III | Mobile, AL | 4 cze 2026 | 24 lip 2026 | Certyfikowane |
| Customer Experience Representative, Engines | $70 800 Poziom II | Chicago, IL | 5 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| DevOps Engineer | $134 971 Poziom III | Irving, TX | 20 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $83 475 Poziom I | Windmere, FL | 18 wrz 2024 | 25 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | — Poziom I | Windmere, FL | 10 wrz 2024 | 18 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Data Solutions and Analytics Manager | $127 500 Poziom IV | Chicago, IL | 22 sie 2024 | 7 sty 2025 | Certyfikowane |
| Data Solutions and Analytics Manager | $127 500 Poziom IV | Chicago, IL | 22 sie 2024 | 7 sty 2025 | Certyfikowane |
| Manager Strategic Marketing | $116 000–$126 000 Poziom II | Chicago, IL | 5 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Manager Strategic Marketing | $116 000–$126 000 Poziom II | Chicago, IL | 5 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $82 000–$92 000 Poziom I | Chicago, IL | 4 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $82 000–$92 000 Poziom I | Chicago, IL | 4 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Wycofane |
| Aircraft Teardown and Inventory Manager | $80 000–$90 000 Poziom II | Los Angeles, CA | 2 lis 2023 | 21 lis 2023 | Certyfikowane |
| Accounting Analyst | $67 000–$77 000 Poziom III | Daphne, AL | 11 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Technical Coordinator Fleet Services | $59 966–$65 000 Poziom I | Davenport, FL | 9 lis 2022 | 30 lis 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Data Solutions and Analytics Manager | $113 000–$123 000 Poziom IV | Chicago, IL | 27 paź 2022 | 31 mar 2023 | Certyfikowane |
| Technical Coordinator Fleet Services | $45 000–$55 000 Poziom I | Davenport, FL | 5 paź 2022 | 1 lis 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).