Strona główna › Pracodawcy › Kaar Technologies, Inc. › Architect
Architect w firmie Kaar Technologies, Inc.: wynagrodzenia H-1B
33 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Architect w firmie Kaar Technologies, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $108 122; połowa środkowa: $82 744–$118 250.
Wnioski (LCA)33
Mediana oferowanego wynagrodzenia$108 122
Środkowa połowa wynagrodzeń$82 744–$118 250
Percentyl 10.–90.$74 269–$150 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $150 000 |
| Rok 2024 | 13 | $80 000 |
| Rok 2025 | 8 | $84 646 |
| Rok 2026 | 8 | $111 622 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $108 243–$160 000 Poziom III | Houston, TX | 9 cze 2026 | 9 cze 2026 | Certyfikowane |
| $108 243–$115 000 Poziom III | Houston, TX | 5 cze 2026 | 5 cze 2026 | Certyfikowane |
| $108 243–$145 600 Poziom III | Houston, TX | 3 cze 2026 | 3 cze 2026 | Certyfikowane |
| $108 243–$160 000 Poziom III | Houston, TX | 29 maj 2026 | 29 maj 2026 | Certyfikowane |
| $115 000–$135 000 Poziom II | North Ridgeville, OH | 6 maj 2026 | 6 maj 2026 | Certyfikowane |
| $200 000–$220 000 Poziom IV | North Ridgeville, OH | 11 mar 2026 | 11 mar 2026 | Certyfikowane |
| $150 000–$170 000 Poziom IV | Sugar Land, TX | 20 lut 2026 | 24 lut 2026 | Certyfikowane |
| $200 000–$220 000 Poziom IV | North Ridgeville, OH | 10 lut 2026 | 10 lut 2026 | Certyfikowane |
| $108 000–$128 000 Poziom II | Houston, TX | 15 lip 2025 | 20 lip 2025 | Certyfikowane |
| $83 658 Poziom II | Dallas, TX | 16 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $83 658 Poziom II | Dallas, TX | 14 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $85 634 Poziom II | Houston, TX | 14 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $120 000–$140 000 Poziom II | Dallas, TX | 7 mar 2025 | 17 mar 2025 | Certyfikowane |
| $135 000–$155 000 Poziom III | Houston, TX | 5 mar 2025 | 17 mar 2025 | Certyfikowane |
| $83 658–$103 658 Poziom II | Dallas, TX | 22 lis 2024 | 22 lis 2024 | Certyfikowane |
| $83 658–$103 658 Poziom II | Dallas, TX | 18 lis 2024 | 21 lis 2024 | Certyfikowane |
| $130 000–$150 000 Poziom III | Houston, TX | 3 lip 2024 | 8 lip 2024 | Certyfikowane |
| $100 000–$120 000 Poziom III | Houston, TX | 27 cze 2024 | 3 lip 2024 | Certyfikowane |
| $72 966–$92 966 Poziom II | Houston, TX | 13 cze 2024 | 14 cze 2024 | Certyfikowane |
| $80 000–$100 000 Poziom II | San Antonio, TX | 7 maj 2024 | 15 maj 2024 | Certyfikowane |
| $95 500–$115 500 Poziom II | Houston, TX | 12 kwi 2024 | 19 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $117 666–$180 000 Poziom IV | Houston, TX | 8 kwi 2024 | 15 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $110 000–$170 000 Poziom II | Houston, TX | 8 kwi 2024 | 15 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $71 531–$91 531 Poziom II | Houston, TX | 28 mar 2024 | 4 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $117 666–$137 666 Poziom IV | Houston, TX | 26 mar 2024 | 2 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $858 372–$1 098 372 Poziom II | Houston, TX | 25 mar 2024 | 1 kwi 2024 | Odrzucone |
| $80 000 Poziom II | Houston, TX | 22 gru 2023 | 29 gru 2023 | Certyfikowane |
| $80 000 Poziom II | Houston, TX | 13 gru 2023 | 20 gru 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $73 632 Poziom II | San Antonio, TX | 25 paź 2023 | 25 paź 2023 | Certyfikowane |
| $73 632 Poziom II | San Antonio, TX | 25 paź 2023 | 25 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $160 000–$180 000 Poziom IV | Dallas, TX | 28 lip 2023 | 15 sie 2023 | Certyfikowane |
| $150 000–$170 000 Poziom II | Dallas, TX | 21 lip 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $80 000–$100 000 Poziom III | Eden, NC | 18 lip 2023 | 20 lip 2023 | Certyfikowane |
Architect u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Kaar Technologies, Inc.
- Analyst$100 714
- Developer$100 000
- Project Lead$150 000
- Functional Consultant$100 714
- Computer Systems Analyst$117 500
- Computer Programmer$72 696
- IT Project Manager$120 000
- Computer Systems Engineer/Architect$72 966
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).