Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Keurig Green Mountain Inc.

Keurig Green Mountain Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Keurig Green Mountain Inc. złożył 20 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 20. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $116 459.

Wnioski (LCA)20
Certyfikowane20
Adres pracodawcyBurlington, MA
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$116 459
Środkowa połowa wynagrodzeń$90 771–$133 489
Percentyl 10.–90.$72 100–$159 357

Czy Keurig Green Mountain Inc. sponsoruje wizy H-1B?

Keurig Green Mountain Inc. złożył 20 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 18 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Keurig Green Mountain Inc.: 3 →

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Sr. Data Architect2$121 555
Sr IT Analyst2$85 467
Senior Manager, Quality2$211 162
Mgr, Category1$92 539
Cost Engineer II1$66 500
Associate Manager, Brand1$98 592
Embedded Software Engineer II1$124 500
Sr. IT Developer1$72 100
Senior IT Analyst1$111 363
Principal IT Architect1$127 878
Senior Quality Engineer1$101 899
Sr. Cost Engineer1$72 100
Sr Principal IT Architect1$140 733
Senior Principal Control Engineer1$138 715
Manager, Brand1$131 747
Sr. Embedded Software Engineer1$154 606
Senior R&D Engineer1$107 910

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20239$98 592
Rok 20242$91 732
Rok 20253$101 899
Rok 20266$139 724

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Senior Manager, Quality$220 210–$240 500
Poziom IV
Burlington, MA18 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
Senior R&D Engineer$107 910–$133 800
Poziom II
Burlington, MA28 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
Sr. Embedded Software Engineer$154 606–$165 000
Poziom III
Burlington, MA28 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
Manager, Brand$131 747–$169 400
Poziom I
Burlington, MA28 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
Senior Principal Control Engineer$138 715–$228 000
Poziom IV
Frisco, TX2 mar 202613 kwi 2026Certyfikowane
Sr Principal IT Architect$140 733–$228 700
Poziom IV
Burlington, MA24 lis 20254 maj 2026Certyfikowane
Sr. Cost Engineer$72 100–$126 200
Poziom II
Miami, FL15 lip 202528 lip 2025Certyfikowane
Senior Quality Engineer$101 899–$126 200
Poziom II
Burlington, MA17 gru 202411 kwi 2025Certyfikowane
Principal IT Architect$127 878–$159 800
Poziom III
Frisco, TX17 gru 202428 mar 2025Certyfikowane
Senior IT Analyst$111 363–$126 200
Poziom III
Leander, TX26 gru 20235 lut 2024Certyfikowane
Sr. IT Developer$72 100–$126 200
Poziom II
Gainesville, FL20 gru 20232 sty 2024Certyfikowane
Sr IT Analyst$85 467–$126 200
Poziom II
Frisco, TX8 wrz 20231 paź 2023Certyfikowane
Senior Manager, Quality$202 114–$215 800
Poziom IV
Burlington, MA29 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
Sr IT Analyst$85 467–$110 000
Poziom II
Frisco, TX23 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
Mgr, Category$92 539–$159 800
Poziom II
Minneapolis, MN31 maj 202312 cze 2023Certyfikowane
Cost Engineer II$66 500–$109 700
Poziom I
Burlington, MA18 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
Associate Manager, Brand$98 592–$104 762
Poziom I
Burlington, MA18 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
Embedded Software Engineer II$124 500–$130 000
Poziom II
Burlington, MA13 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
Sr. Data Architect$121 555–$191 000
Poziom IV
Hopkinton, MA21 lis 20224 maj 2023Certyfikowane
Sr. Data Architect$121 555–$191 000
Poziom IV
Hopkinton, MA17 lis 20224 maj 2023Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).