Strona główna › Pracodawcy › L&T Technology Services Limited › Electronics Engineer
Electronics Engineer w firmie L&T Technology Services Limited: wynagrodzenia H-1B
25 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Electronics Engineer w firmie L&T Technology Services Limited. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $99 944; połowa środkowa: $91 478–$110 656.
Wnioski (LCA)25
Mediana oferowanego wynagrodzenia$99 944
Środkowa połowa wynagrodzeń$91 478–$110 656
Percentyl 10.–90.$89 783–$118 340
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $112 000 |
| Rok 2024 | 7 | $91 478 |
| Rok 2025 | 6 | $95 792 |
| Rok 2026 | 8 | $107 828 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $110 656–$140 000 Poziom II | Austin, TX | 16 cze 2026 | 24 cze 2026 | Certyfikowane |
| $87 651–$103 000 Poziom II | Florence, SC | 21 maj 2026 | 30 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $135 000–$145 000 Poziom II | Towson, MD | 9 kwi 2026 | 17 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $120 000–$130 000 Poziom II | Austin, TX | 31 mar 2026 | 7 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $110 656–$120 000 Poziom II | Austin, TX | 31 mar 2026 | 7 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $105 000–$115 000 Poziom II | Glendale, WI | 16 gru 2025 | 23 gru 2025 | Certyfikowane |
| $105 000–$115 000 Poziom II | Macedonia, OH | 5 gru 2025 | 12 gru 2025 | Certyfikowane |
| $100 490–$110 000 | Austin, TX | 6 lis 2025 | 13 lis 2025 | Certyfikowane |
| $89 861–$99 000 | Auburn Hills, MI | 14 sie 2025 | 21 sie 2025 | Certyfikowane |
| $99 944–$109 944 Poziom II | Haverhill, MA | 19 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $94 058–$104 000 Poziom II | Florence, SC | 21 maj 2025 | 30 maj 2025 | Certyfikowane |
| $96 886–$106 886 Poziom II | Syracuse, NY | 19 lut 2025 | 5 mar 2025 | Certyfikowane |
| $94 698–$104 698 | Dayton, OH | 11 gru 2024 | 18 gru 2024 | Certyfikowane |
| $98 000–$108 000 Poziom II | Chillicothe, IL | 3 gru 2024 | 10 gru 2024 | Certyfikowane |
| $110 000–$120 000 Poziom II | Houston, TX | 10 wrz 2024 | 17 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $118 950–$128 950 | Rohnert Park, CA | 18 lip 2024 | 25 lip 2024 | Certyfikowane |
| $82 493–$92 493 Poziom II | Richland, MI | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $91 478–$101 478 Poziom II | Detroit, MI | 11 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $90 755–$100 000 | Boxborough, MA | 4 paź 2023 | 10 paź 2023 | Certyfikowane |
| $99 715–$109 000 Poziom II | Boxborough, MA | 30 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $89 731–$99 000 Poziom II | Minneapolis, MN | 27 wrz 2023 | 3 paź 2023 | Certyfikowane |
| $117 425–$127 000 | Santa Clara, CA | 6 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $90 722–$100 000 | Syracuse, NY | 19 maj 2023 | 26 maj 2023 | Certyfikowane |
| $112 000–$124 000 | Santa Clara, CA | 17 maj 2023 | 24 maj 2023 | Certyfikowane |
| $112 000–$124 000 | Santa Clara, CA | 28 kwi 2023 | 5 maj 2023 | Certyfikowane |
Electronics Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie L&T Technology Services Limited
- Design Engineer$82 000
- Mechanical Engineer$90 000
- Software Developer$95 175
- Electrical Engineer$91 844
- Mechanical Design Engineer$87 794
- Industrial Engineer$85 862
- Software Engineer & Tester$88 208
- Test Engineer$95 420
- Project Manager$98 171
- Manufacturing Engineer$87 334
- Industrial Designer$82 500
- Software Developer, Applications$98 000
- Information Management Analyst$85 000
- Hardware Engineer$92 248
- Database Administrator$86 653
- Software Developer, Systems Software$94 016
- System Engineer$93 512
- Program Manager$106 000
- Software Engineer$92 789
- Network Engineer$113 714
- Validation Engineer$88 208
- Controls Engineer$90 125
- Chemical Process Engineer$91 000
- Software Test Engineer$86 923
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).