Strona główna › Pracodawcy › Lactalis American Group, Inc.
Lactalis American Group, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Lactalis American Group, Inc. złożył 23 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 23. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $79 050.
Czy Lactalis American Group, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Lactalis American Group, Inc. złożył 23 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 8 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Lactalis American Group, Inc.: 3 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Sr Analyst, Information Technology (SAP Functional Analyst) | 2 | $126 072 |
| Engineering Project Manager | 1 | $113 000 |
| Senior PLC Process Engineer | 1 | $83 000 |
| Senior Project Engineer | 1 | $122 430 |
| Director, Quality Control | 1 | $174 950 |
| Quality and Food Safety Manager | 1 | $95 000 |
| Production Engineer | 1 | $74 443 |
| Trade Spend Systems Analyst | 1 | $70 000 |
| Assistant Manager, Category Management Retail | 1 | $70 000 |
| PLC Process Engineer | 1 | $73 250 |
| Associate Analyst, Logistics Quality | 1 | $47 008 |
| Senior Sensory Scientist | 1 | $78 000 |
| Demand Planner | 1 | $68 000 |
| Sr. Engineer | 1 | — |
| Project Manager Supply Chain Continuous Improvement | 1 | $78 000 |
| Senior Manager, Maintenance | 1 | $129 883 |
| Senior Engineering Project Manager | 1 | $129 883 |
| Project Engineer | 1 | $80 101 |
| Data Analyst – Quality & Food Safety (AI & Digitalization) | 1 | $61 942 |
| Maintenance Systems Developer | 1 | $74 152 |
| EHS Training Specialist | 1 | $75 067 |
| Sr. Manager, Engineering | 1 | $130 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 1 | $122 430 |
| Rok 2025 | 15 | $78 000 |
| Rok 2026 | 7 | $80 101 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)17%
- Poziom II (kwalifikowany)35%
- Poziom III (doświadczony)17%
- Poziom IV (pełna kompetencja)30%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Mechanical Engineers5
- Food Scientists and Technologists3
- Logisticians3
- Electrical Engineers2
- Industrial Engineers2
- Industrial Production Managers1
- Software Developers1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Software Developers, Systems Software1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Manager, Engineering | $130 000 Poziom III | Buffalo, NY | 8 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| EHS Training Specialist | $75 067–$85 000 Poziom II | Buffalo, NY | 8 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Maintenance Systems Developer | $74 152–$85 000 Poziom I | Buffalo, NY | 29 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Data Analyst – Quality & Food Safety (AI & Digitalization) | $61 942–$75 000 Poziom I | Buffalo, NY | 27 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Project Engineer | $80 101–$90 000 Poziom II | Belmont, WI | 27 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Engineering Project Manager | $129 883 Poziom IV | Nampa, ID | 15 gru 2025 | 30 mar 2026 | Certyfikowane |
| Senior Manager, Maintenance | $129 883 Poziom IV | Nampa, ID | 13 lis 2025 | 30 mar 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Project Manager Supply Chain Continuous Improvement | $78 000 E-3 · Poziom I | New York, NY | 10 lip 2025 | 14 lip 2025 | Certyfikowane |
| Production Engineer | $74 443 Poziom II | Tulare, CA | 17 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Trade Spend Systems Analyst | $70 000 Poziom II | Buffalo, NY | 5 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Demand Planner | $68 000 Poziom II | Buffalo, NY | 9 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Engineer | — Poziom III | Nampa, ID | 25 mar 2025 | 7 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Quality and Food Safety Manager | $95 000 Poziom III | Buffalo, NY | 8 sty 2025 | 27 sty 2025 | Certyfikowane |
| Director, Quality Control | $174 950 Poziom IV | Chicago, IL | 22 paź 2024 | 28 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior Project Engineer | $122 430 Poziom IV | Nampa, ID | 1 lis 2023 | 1 mar 2024 | Certyfikowane |
| Senior PLC Process Engineer | $83 000 Poziom II | Belmont, WI | 13 cze 2023 | 7 sie 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Engineering Project Manager | $113 000 Poziom IV | Buffalo, NY | 27 lut 2023 | 18 maj 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Sr Analyst, Information Technology (SAP Functional Analyst) | $126 072 Poziom IV | Buffalo, NY | 10 sie 2022 | 29 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Assistant Manager, Category Management Retail | $70 000 Poziom II | Bentonville, AR | 20 maj 2022 | 1 paź 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Sr Analyst, Information Technology (SAP Functional Analyst) | $126 072 Poziom IV | Buffalo, NY | 11 maj 2022 | 29 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| PLC Process Engineer | $73 250–$81 750 Poziom II | Belmont, WI | 16 lip 2021 | 14 sie 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Associate Analyst, Logistics Quality | $47 008–$53 040 Poziom I | Buffalo, NY | 11 cze 2021 | 1 paź 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Senior Sensory Scientist | $78 000 Poziom III | Buffalo, NY | 21 maj 2021 | 10 wrz 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).