Strona główna › Pracodawcy › Laniakea Companies
Laniakea Companies: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Laniakea Companies złożył 20 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 18. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $81 328.
Czy Laniakea Companies sponsoruje wizy H-1B?
Laniakea Companies złożył 20 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 9 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Data Analyst | 2 | $86 000 |
| FSQA Technician/Supervisor | 2 | $73 518 |
| Web Developer | 2 | — |
| Biochemist | 2 | $81 328 |
| Computer Programmer | 2 | $77 418 |
| Software Developer | 1 | $115 000 |
| QA Engineer | 1 | $107 000 |
| Application Developer | 1 | $90 896 |
| Software QA Lead | 1 | $110 198 |
| Software Engineer | 1 | $66 726 |
| Database Administrator | 1 | $95 035 |
| QA Automation Engineer | 1 | $72 550 |
| FSQA Supervisor | 1 | $81 328 |
| FSQA Specialist | 1 | $81 328 |
| SQL Programmer | 1 | $77 418 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2025 | 4 | $86 000 |
| Rok 2026 | 16 | $81 328 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Food Scientists and Technologists6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Programmers3
- Data Scientists2
- Software Developers2
- Web Developers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Administrators1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| SQL Programmer | $77 418 Poziom II | Irving, TX | 9 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| FSQA Technician/Supervisor | $81 328 Poziom II | Irving, TX | 8 maj 2026 | 18 maj 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| FSQA Specialist | $81 328 Poziom II | Irving, TX | 8 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| FSQA Supervisor | $81 328 Poziom II | Irving, TX | 8 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Biochemist | $81 328 Poziom II | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Biochemist | $81 328 Poziom II | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| QA Automation Engineer | $72 550 Poziom I | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Computer Programmer | $77 418 Poziom II | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Database Administrator | $95 035 Poziom II | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Computer Programmer | $77 418 Poziom II | Irving, TX | 2 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $66 726 Poziom I | Irving, TX | 22 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software QA Lead | $110 198 Poziom III | Aubrey, TX | 1 kwi 2026 | 9 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Application Developer | $90 896 Poziom I | Richardson, TX | 27 mar 2026 | 2 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Web Developer | $70 720 Poziom II | Richardson, TX | 27 mar 2026 | 2 kwi 2026 | Wycofane |
| Web Developer | $70 720 Poziom II | Richardson, TX | 27 mar 2026 | 2 kwi 2026 | Wycofane |
| QA Engineer | $107 000 Poziom III | Austin, TX | 10 mar 2026 | 18 mar 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $115 000 Poziom II | Dallas, TX | 20 sie 2025 | 2 wrz 2025 | Certyfikowane |
| FSQA Technician/Supervisor | $65 707 Poziom II | Smyrna, GA | 30 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $86 000 Poziom II | Wichita Falls, TX | 26 mar 2025 | 1 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $86 000 Poziom II | Wichita Falls, TX | 14 mar 2025 | 24 mar 2025 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).