Strona główna › Pracodawcy › Luma Financial Technologies, LLC
Luma Financial Technologies, LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Luma Financial Technologies, LLC złożył 17 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 17. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $145 000.
Czy Luma Financial Technologies, LLC sponsoruje wizy H-1B?
Luma Financial Technologies, LLC złożył 17 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 11 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Site Reliability Engineer II | 4 | $180 000 |
| Software Development Engineer I | 3 | $130 000 |
| Software Development Engineer II | 3 | $145 000 |
| Software Engineer II, Structured Products | 2 | $140 000 |
| Software Engineer | 1 | $137 500 |
| Key Account Manager, LATAM | 1 | $200 000 |
| Director, Head of LatAm Sales | 1 | $200 000 |
| Software Development Engineer | 1 | $160 000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $70 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $158 750 |
| Rok 2024 | 3 | $180 000 |
| Rok 2025 | 7 | $140 000 |
| Rok 2026 | 5 | $135 000 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers14
- Financial Quantitative Analysts1
- Financial Managers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Development Engineer I | $105 000 Poziom I | New York, NY | 11 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer II | $135 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 11 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| QA Automation Engineer | $70 000 Poziom I | Cincinnati, OH | 11 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer II | $160 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 29 kwi 2026 | 4 maj 2026 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer II | $145 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 12 sty 2026 | 7 cze 2026 | Certyfikowane |
| Director, Head of LatAm Sales | $200 000 Poziom II | New York, NY | 25 kwi 2025 | 1 cze 2025 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer | $160 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 14 kwi 2025 | 28 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer II | $200 000 Poziom III | Morgantown, WV | 27 mar 2025 | 1 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer I | $130 000 Poziom I | Cincinnati, OH | 3 mar 2025 | 17 mar 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer II, Structured Products | $140 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 20 lis 2024 | 22 lis 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer II, Structured Products | $140 000 Poziom III | Cincinnati, OH | 12 lis 2024 | 22 lis 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Development Engineer I | $130 000 Poziom I | New York, NY | 14 paź 2024 | 1 lis 2024 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer II | $180 000 Poziom III | Leander, TX | 21 sie 2024 | 12 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Key Account Manager, LATAM | $200 000 H-1B1 (Chile) · Poziom III | New York, NY | 25 lip 2024 | 19 sie 2024 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer II | $180 000 Poziom III | Leander, TX | 15 lip 2024 | 14 sty 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $137 500 Poziom III | Cincinnati, OH | 21 cze 2023 | 14 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Site Reliability Engineer II | $180 000 Poziom III | Cedar Park, TX | 13 gru 2022 | 15 gru 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).