Strona główna › Pracodawcy › Lumeris Group Holdings Corporation
Lumeris Group Holdings Corporation: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Lumeris Group Holdings Corporation złożył 33 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 33. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $128 979.
Czy Lumeris Group Holdings Corporation sponsoruje wizy H-1B?
Lumeris Group Holdings Corporation złożył 33 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 22 kwi 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Lumeris Group Holdings Corporation: 4 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 9 | $130 590 |
| Principal Software Engineer | 5 | $150 512 |
| Software Engineer | 3 | $103 896 |
| Sr. NetSuite Administrator | 3 | $123 611 |
| Principal Data Conversion Consultant | 2 | $118 257 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $136 276 |
| Principal Data Engineer | 2 | $141 856 |
| Application Architect | 2 | $166 714 |
| Sr. IT Administrator | 1 | $122 462 |
| Senior Data Steward | 1 | $98 829 |
| Senior Database Administrator | 1 | $128 979 |
| Sr. Data Steward | 1 | $105 040 |
| Sr. Software Engineer, ServiceNow | 1 | $134 085 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 9 | $122 970 |
| Rok 2024 | 13 | $135 769 |
| Rok 2025 | 8 | $128 848 |
| Rok 2026 | 3 | $146 144 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers24
- Database Administrators5
- Statisticians2
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Systems Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $133 584 | Maryland Heights, MO | 22 kwi 2026 | 2 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer | $146 254 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 22 sty 2026 | 1 lip 2026 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $146 144 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 5 lis 2025 | 1 maj 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $112 735 | Maryland Heights, MO | 18 wrz 2025 | 6 mar 2026 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, ServiceNow | $134 085 | Maryland Heights, MO | 14 lip 2025 | 11 paź 2025 | Certyfikowane |
| Application Architect | $173 752 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 9 lip 2025 | 1 gru 2025 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $150 512 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 9 kwi 2025 | 6 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Sr. NetSuite Administrator | $123 611 Poziom III | Wesley Chapel, FL | 4 kwi 2025 | 14 sie 2025 | Certyfikowane |
| Sr. NetSuite Administrator | $123 611 Poziom III | Wesley Chapel, FL | 19 mar 2025 | 14 sie 2025 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $150 512 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 19 mar 2025 | 6 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Principal Data Conversion Consultant | $121 514 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 11 paź 2024 | 16 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $135 769 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 12 wrz 2024 | 14 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $139 863 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 28 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $101 000 Poziom II | Maryland Heights, MO | 18 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $153 698 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 15 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| Principal Data Engineer | $142 164 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 12 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| Principal Data Engineer | $141 548 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 12 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $131 000 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 8 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $126 298 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 2 lut 2024 | 25 cze 2024 | Certyfikowane |
| Application Architect | $159 676 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 29 sty 2024 | 9 lip 2024 | Certyfikowane |
| Principal Software Engineer | $158 000 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 29 sty 2024 | 15 lip 2024 | Certyfikowane |
| Sr. NetSuite Administrator | $121 140 Poziom IV | Wesley Chapel, FL | 9 lis 2023 | 30 gru 2023 | Certyfikowane |
| Senior Database Administrator | $128 979 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 8 lis 2023 | 3 mar 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Data Steward | $105 040 Poziom II | Maryland Heights, MO | 29 wrz 2023 | 19 sty 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer | $126 298–$139 670 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 1 lip 2023 | 1 lip 2023 | Certyfikowane |
| Principal Data Conversion Consultant | $115 000 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 13 cze 2023 | 13 gru 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $130 590 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 8 cze 2023 | 6 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Data Steward | $98 829 Poziom III | Maryland Heights, MO | 8 cze 2023 | 5 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $122 970 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 21 kwi 2023 | 1 maj 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $122 970 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 31 mar 2023 | 8 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $125 501 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 16 mar 2023 | 2 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Sr. IT Administrator | $122 462 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 16 mar 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $103 896–$108 000 Poziom III | Maryland Heights, MO | 15 lut 2023 | 6 mar 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).