Strona główna › Pracodawcy › Manhattan Associates, Inc. › Principal Support Analyst
Principal Support Analyst w firmie Manhattan Associates, Inc.: wynagrodzenia H-1B
19 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Principal Support Analyst w firmie Manhattan Associates, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $119 829; połowa środkowa: $116 594–$123 531.
Wnioski (LCA)19
Mediana oferowanego wynagrodzenia$119 829
Środkowa połowa wynagrodzeń$116 594–$123 531
Percentyl 10.–90.$102 116–$130 562
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 7 | $113 360 |
| Rok 2024 | 6 | $119 829 |
| Rok 2025 | 3 | $123 531 |
| Rok 2026 | 3 | $130 562 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $134 000 Poziom IV | Atlanta, GA | 15 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $130 562 Poziom IV | Atlanta, GA | 20 mar 2026 | 21 sie 2026 | Certyfikowane |
| $130 562 Poziom IV | Atlanta, GA | 26 sty 2026 | 25 lip 2026 | Certyfikowane |
| $130 562 Poziom IV | Atlanta, GA | 5 wrz 2025 | 2 lut 2026 | Certyfikowane |
| $123 531 Poziom IV | Atlanta, GA | 10 cze 2025 | 30 lis 2025 | Certyfikowane |
| $123 531 Poziom IV | Atlanta, GA | 22 paź 2024 | 7 mar 2025 | Certyfikowane |
| $123 531 Poziom IV | Atlanta, GA | 23 sie 2024 | 12 lut 2025 | Certyfikowane |
| $102 941 | Atlanta, GA | 31 lip 2024 | 18 lis 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 28 cze 2024 | 24 lis 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 27 cze 2024 | 5 lip 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 27 cze 2024 | 2 lip 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 18 paź 2023 | 16 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 18 sie 2023 | 21 sie 2023 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 11 sie 2023 | 27 sty 2024 | Certyfikowane |
| $119 829 Poziom IV | Atlanta, GA | 18 lip 2023 | 31 lip 2023 | Certyfikowane |
| $113 360 Poziom IV | Atlanta, GA | 12 kwi 2023 | 18 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $113 360 Poziom IV | Atlanta, GA | 6 mar 2023 | 18 sie 2023 | Certyfikowane |
| $98 815 | Atlanta, GA | 25 sty 2023 | 2 lut 2023 | Certyfikowane |
| $98 815 | Atlanta, GA | 13 gru 2022 | 2 cze 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Manhattan Associates, Inc.
- Senior Principal Software Engineer$135 045
- Senior Principal, Technology Services$132 500
- Principal Support Consultant$123 531
- Senior Principal Support Consultant$136 000
- Principal Software Engineer$119 829
- Principal Technical Services$113 360
- Senior Principal Support Analyst$130 562
- Senior Principal Technical Services$113 360
- Senior Principal Consultant$127 000
- Architect, Technology Services$163 000
- Principal, Technology Services$130 562
- Director, Software Engineering$178 805
- Senior Manager, Support Consulting$130 000
- Senior Principal Business Analyst$123 531
- Principal Consultant$115 013
- Director, Support Consulting$183 824
- Support Consultant Advisor$156 750
- Technical Director, Software Engineering$163 469
- Senior Manager, Software Engineering$173 263
- Engagement Director$154 615
- Design Lead$129 500
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).