Strona główna › Pracodawcy › Marvi Infotech Inc
Marvi Infotech Inc: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Marvi Infotech Inc złożył 14 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 13. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $83 658.
Czy Marvi Infotech Inc sponsoruje wizy H-1B?
Marvi Infotech Inc złożył 14 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 3 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $84 094 |
| Data Analyst | 2 | $77 542 |
| Technical Project Manager | 1 | $83 658 |
| IT Analyst | 1 | $62 754 |
| Informatica Developer/Data Integrator | 1 | $105 997 |
| Software Engineer | 1 | $112 923 |
| Microsoft Dynamics Developer | 1 | $127 837 |
| Network Engineer | 1 | $79 331 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | — |
| Rok 2024 | 3 | $82 056 |
| Rok 2025 | 7 | $83 658 |
| Rok 2026 | 3 | $112 923 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- Irving, TX4
- San Diego, CA2
- Emeryville, CA1
- Dallas, TX1
- Richmond, TX1
- Frisco, TX1
- Leander, TX1
- McKinney, TX1
- Houston, TX1
- Nashua, NH1
Zawody
- Software Developers9
- Data Scientists2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Network Engineer | $79 331 Poziom I | Nashua, NH | 3 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Microsoft Dynamics Developer | $127 837 Poziom III | Houston, TX | 19 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $112 923 Poziom II | McKinney, TX | 7 sty 2026 | 12 sty 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $114 754 Poziom II | Leander, TX | 2 lip 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| Technical Project Manager | $83 658–$83 659 Poziom II | Dallas, TX | 20 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| IT Analyst | $62 754–$62 755 Poziom I | Richmond, TX | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $77 542 Poziom I | San Diego, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $77 542–$77 543 Poziom I | San Diego, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Developer | $84 094–$84 095 Poziom I | Irving, TX | 15 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Informatica Developer/Data Integrator | $105 997 Poziom II | Frisco, TX | 21 kwi 2025 | 26 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Software Developer | $113 443–$113 444 Poziom I | Emeryville, CA | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $82 056–$82 057 Poziom I | Irving, TX | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $82 056–$90 000 Poziom I | Irving, TX | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $98 904–$98 905 Poziom II | Irving, TX | 16 cze 2023 | 1 paź 2023 | Odrzucone |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).