Strona główna › Pracodawcy › Meta Platforms, Inc › QA Engineering Lead
QA Engineering Lead w firmie Meta Platforms, Inc: wynagrodzenia H-1B
54 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska QA Engineering Lead w firmie Meta Platforms, Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $185 610; połowa środkowa: $176 000–$200 000.
Wnioski (LCA)54
Mediana oferowanego wynagrodzenia$185 610
Środkowa połowa wynagrodzeń$176 000–$200 000
Percentyl 10.–90.$158 600–$215 786
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 8 | $181 710 |
| Rok 2024 | 22 | $181 000 |
| Rok 2025 | 20 | $183 993 |
| Rok 2026 | 4 | $212 602 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $200 000 Poziom IV | Menlo Park, CA | 4 gru 2025 | 16 gru 2025 | Certyfikowane |
| $200 000 Poziom IV | Menlo Park, CA | 25 lis 2025 | 10 sty 2026 | Certyfikowane |
| $234 400 Poziom IV | Burlingame, CA | 18 lis 2025 | 18 maj 2026 | Certyfikowane |
| $225 204 Poziom IV | New York, NY | 7 lis 2025 | 10 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $186 000 Poziom III | Menlo Park, CA | 19 wrz 2025 | 26 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $188 033 Poziom IV | Redmond, WA | 12 wrz 2025 | 11 mar 2026 | Certyfikowane |
| $176 000 Poziom IV | Menlo Park, CA | 11 wrz 2025 | 16 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $200 000 | Menlo Park, CA | 9 wrz 2025 | 11 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $188 033 Poziom IV | Bellevue, WA | 2 wrz 2025 | 27 lut 2026 | Certyfikowane |
| $200 337 Poziom III | Menlo Park, CA | 21 sie 2025 | 18 lut 2026 | Certyfikowane |
| $158 000 Poziom IV | Menlo Park, CA | 19 sie 2025 | 20 sie 2025 | Certyfikowane |
| $180 000 Poziom IV | Redmond, WA | 14 sie 2025 | 19 sie 2025 | Certyfikowane |
| $204 064 Poziom IV | Burlingame, CA | 23 lip 2025 | 10 sty 2026 | Certyfikowane |
| $225 204 Poziom IV | Menlo Park, CA | 22 lip 2025 | 19 paź 2025 | Certyfikowane |
| $225 204 Poziom IV | Burlingame, CA | 1 lip 2025 | 17 gru 2025 | Certyfikowane |
| $181 986 Poziom IV | Round Rock, TX | 1 cze 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $139 000 Poziom II | Menlo Park, CA | 18 maj 2025 | 22 maj 2025 | Certyfikowane |
| $177 000 Poziom IV | Redmond, WA | 9 maj 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| $203 416 Poziom III | Redmond, WA | 9 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $189 520 Poziom III | Seattle, WA | 11 mar 2025 | 5 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $172 480 Poziom III | Menlo Park, CA | 30 gru 2024 | 20 cze 2025 | Certyfikowane |
| $131 000 | Menlo Park, CA | 18 gru 2024 | 23 gru 2024 | Certyfikowane |
| $176 000 Poziom IV | Menlo Park, CA | 24 paź 2024 | 30 paź 2024 | Certyfikowane |
| $176 759 Poziom IV | Austin, TX | 25 wrz 2024 | 27 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $177 000 Poziom IV | Redmond, WA | 30 sie 2024 | 3 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $196 120 Poziom IV | Menlo Park, CA | 19 lip 2024 | 8 lis 2024 | Certyfikowane |
| $167 000 Poziom IV | Bellevue, WA | 19 lip 2024 | 19 lip 2024 | Certyfikowane |
| $191 000 Poziom III | Menlo Park, CA | 14 cze 2024 | 4 paź 2024 | Certyfikowane |
| $182 000 Poziom IV | Bellevue, WA | 29 maj 2024 | 30 maj 2024 | Certyfikowane |
| $213 934 Poziom II | Los Angeles, CA | 14 maj 2024 | 10 lis 2024 | Certyfikowane |
| $225 204 Poziom II | Menlo Park, CA | 8 maj 2024 | 11 paź 2024 | Certyfikowane |
| $155 820 Poziom II | Menlo Park, CA | 26 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $213 934 Poziom II | Los Angeles, CA | 25 kwi 2024 | 30 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $160 000 Poziom IV | Los Angeles, CA | 18 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $170 000 | Burlingame, CA | 16 kwi 2024 | 3 cze 2024 | Certyfikowane |
| $170 000 | Burlingame, CA | 8 kwi 2024 | 20 maj 2024 | Certyfikowane |
| $169 000 Poziom III | Menlo Park, CA | 3 kwi 2024 | 15 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $176 000 Poziom III | Menlo Park, CA | 25 mar 2024 | 1 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $191 000 Poziom IV | Bellevue, WA | 19 mar 2024 | 1 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $190 733 Poziom IV | Bellevue, WA | 15 mar 2024 | 13 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $205 800 Poziom IV | Seattle, WA | 6 mar 2024 | 30 sie 2024 | Certyfikowane |
| $193 940 Poziom IV | Burlingame, CA | 6 mar 2024 | 1 sie 2024 | Certyfikowane |
| $176 000 Poziom III | Menlo Park, CA | 28 lut 2024 | 11 mar 2024 | Certyfikowane |
| $169 000 | Burlingame, CA | 21 lut 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| $216 580 Poziom IV | Burlingame, CA | 8 lis 2023 | 5 maj 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $180 000 Poziom IV | Bellevue, WA | 9 paź 2023 | 16 paź 2023 | Certyfikowane |
| $185 220 Poziom IV | Menlo Park, CA | 15 cze 2023 | 15 gru 2023 | Certyfikowane |
| $190 631 Poziom IV | Los Angeles, CA | 13 maj 2023 | 9 lis 2023 | Certyfikowane |
| $188 343 Poziom IV | Menlo Park, CA | 30 mar 2023 | 26 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $121 414 Poziom II | Menlo Park, CA | 22 lut 2023 | 17 sie 2023 | Certyfikowane |
| $188 075 Poziom IV | Menlo Park, CA | 6 lut 2023 | 20 lut 2023 | Certyfikowane |
| $177 111 Poziom IV | Burlingame, CA | 17 lis 2022 | 18 maj 2023 | Certyfikowane |
| $157 361 Poziom III | Menlo Park, CA | 10 lis 2022 | 6 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $178 200 Poziom IV | New York, NY | 19 paź 2022 | 13 kwi 2023 | Certyfikowane |
QA Engineering Lead u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Meta Platforms, Inc
- Software Engineer$204 376
- Research Scientist$190 883
- Data Scientist$191 048
- Data Engineer$190 258
- Production Engineer$196 532
- Software Engineering Manager$266 000
- Product Manager$227 030
- Product Designer$199 430
- Software Engineer, Machine Learning$217 000
- Technical Program Manager$218 209
- Research Engineer$209 993
- Data Scientist, Analytics$190 000
- Machine Learning Engineer$214 000
- Engineering Manager$266 934
- AI Research Scientist$220 000
- Front End Engineer$210 286
- ASIC Engineer$176 696
- Business Engineer$196 000
- Enterprise Engineer$181 514
- Silicon Engineer$186 000
- Product Growth Analyst$174 000
- Data Engineer, Analytics$201 400
- Electrical Engineer$183 510
- Data Science Manager$248 920
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).