Strona główna › Pracodawcy › Michigan State University › Information Technologist II
Information Technologist II w firmie Michigan State University: wynagrodzenia H-1B
13 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Information Technologist II w firmie Michigan State University. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $110 000; połowa środkowa: $93 856–$120 337.
Wnioski (LCA)13
Mediana oferowanego wynagrodzenia$110 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$93 856–$120 337
Percentyl 10.–90.$87 225–$126 259
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $115 990 |
| Rok 2024 | 2 | $110 000 |
| Rok 2025 | 2 | $99 000 |
| Rok 2026 | 7 | $107 966 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $86 501 | East Lansing, MI | 20 lut 2026 | 5 cze 2026 | Certyfikowane |
| $86 501 | East Lansing, MI | 17 lut 2026 | 5 cze 2026 | Certyfikowane |
| $93 856 | East Lansing, MI | 28 sty 2026 | 1 maj 2026 | Certyfikowane |
| $130 117 | Lansing, MI | 22 sty 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $107 966 | Okemos, MI | 6 lis 2025 | 14 sty 2026 | Certyfikowane |
| $126 259 | East Lansing, MI | 3 lis 2025 | 6 lis 2025 | Certyfikowane |
| $126 259 Poziom III | East Lansing, MI | 31 paź 2025 | 6 lis 2025 | Certyfikowane |
| $107 879 | Lansing, MI | 22 kwi 2025 | 3 cze 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 | Ellisville, MO | 11 lip 2024 | 29 lip 2024 | Certyfikowane |
| $110 000 | East Lansing, MI | 20 cze 2024 | 29 lip 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $120 337 | Huntersville, NC | 5 kwi 2023 | 1 cze 2023 | Certyfikowane |
| $111 643 | East Lansing, MI | 14 lis 2022 | 1 maj 2023 | Certyfikowane |
| $90 121 | East Lansing, MI | 16 mar 2022 | 11 kwi 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Inne stanowiska w firmie Michigan State University
- Assistant Professor$99 500
- Research Associate$59 940
- Specialist - Research$61 880
- Information Technologist III$120 488
- Scientist$99 304
- Assistant Professor Health Programs$164 000
- Research Assistant I$58 314
- Postdoctoral Scholar - Fixed Term$71 635
- Specialist - Teacher$80 000
- Assistant Professor - Fixed Term$78 000
- Specialist - Research - Fixed Term$72 301
- Specialist - Teacher - Continuing$85 490
- Extension Educator$64 245
- Senior Research Associate$65 108
- Instructor$69 818
- Associate Professor$130 000
- Specialist-Outreach$64 668
- Research Assistant III$69 188
- Scientist (FRIB/NSCL)$99 932
- Data Resource Analyst$73 780
- Research Assistant II$63 272
- Data Resource Analyst II$85 000
- Engineer$108 625
- Assistant Professor - Tenure System$117 401
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).