Strona główna › Pracodawcy › National Rubber Corporation
National Rubber Corporation: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
National Rubber Corporation złożył 25 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 25. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $67 891.
Czy National Rubber Corporation sponsoruje wizy H-1B?
National Rubber Corporation złożył 25 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 5 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Mechanical Engineer | 6 | $69 472 |
| Data Analyst | 2 | $58 646 |
| Budget Analyst | 2 | $58 718 |
| Business Sales Analyst | 2 | $66 591 |
| PLC Programmer | 2 | $63 836 |
| Software Developer | 1 | $67 933 |
| Software Engineer | 1 | $71 032 |
| Computer Systems Engineer/Architect | 1 | $78 250 |
| Software Engineer, Industrial | 1 | $93 038 |
| Marketing Specialist | 1 | $60 000 |
| Industrial Chemist | 1 | $76 606 |
| Market Research Analyst | 1 | $52 728 |
| Quality Control Engineer | 1 | $63 627 |
| Environmental Compliance Engineer | 1 | $62 858 |
| Account Specialist | 1 | $65 499 |
| QC Engineer | 1 | $81 869 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 7 | $65 291 |
| Rok 2024 | 2 | $86 476 |
| Rok 2025 | 11 | $69 472 |
| Rok 2026 | 5 | $67 891 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Mechanical Engineers6
- Software Developers3
- Business Operations Specialists, All Other3
- Data Scientists2
- Budget Analysts2
- Computer Programmers2
- Market Research Analysts and Marketing Specialists2
- Industrial Engineers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Chemists1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Sales Analyst | $67 891 Poziom II | Canonsburg, PA | 5 maj 2026 | 30 paź 2026 | Certyfikowane |
| PLC Programmer | $71 053 Poziom II | Canonsburg, PA | 22 kwi 2026 | 30 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $70 782 Poziom I | Canonsburg, PA | 21 kwi 2026 | 30 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $63 669 Poziom I | Canonsburg, PA | 7 kwi 2026 | 30 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Budget Analyst | $62 920 Poziom I | Canonsburg, PA | 7 kwi 2026 | 30 wrz 2026 | Certyfikowane |
| QC Engineer | $81 869 Poziom II | Canonsburg, PA | 21 sie 2025 | 30 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Market Research Analyst | $52 728 Poziom II | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $69 472 Poziom I | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Quality Control Engineer | $63 627 Poziom I | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Environmental Compliance Engineer | $62 858 Poziom I | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $69 472 Poziom I | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $69 472 Poziom I | Canonsburg, PA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Account Specialist | $65 499 Poziom II | Canonsburg, PA | 9 kwi 2025 | 13 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Marketing Specialist | $60 000 Poziom II | Canonsburg, PA | 24 mar 2025 | 28 sie 2025 | Certyfikowane |
| Industrial Chemist | $76 606 Poziom II | Canonsburg, PA | 24 mar 2025 | 26 sie 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer, Industrial | $93 038 Poziom II | Canonsburg, PA | 9 paź 2024 | 23 lut 2025 | Certyfikowane |
| Computer Systems Engineer/Architect | $78 250 Poziom II | Canonsburg, PA | 23 kwi 2024 | 17 sie 2024 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $94 702 Poziom II | Canonsburg, PA | 22 sty 2024 | 12 mar 2024 | Certyfikowane |
| PLC Programmer | $56 618 Poziom I | Canonsburg, PA | 26 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $71 032 Poziom I | Canonsburg, PA | 1 sie 2023 | 8 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $67 933 Poziom I | Canonsburg, PA | 8 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $53 622 Poziom I | Canonsburg, PA | 8 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Budget Analyst | $54 517 Poziom I | Canonsburg, PA | 8 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $67 829 Poziom I | Canonsburg, PA | 8 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Business Sales Analyst | $65 291 Poziom II | Canonsburg, PA | 18 maj 2023 | 1 lis 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).